Dobra pozycja dla graczy Manchester United FC przy tym rzucie wolnym.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Old Trafford.
Manchester United FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Ivan Kruzliak odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Manchester United FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na Old Trafford.
Z bardzo dobrej pozycji Manchester United FC ma wyrzut z linii bocznej.
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Old Trafford.
Old Trafford (Manchester). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mauro Icardi (Galatasaray SK).
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Manchester United FC w Manchester.
Galatasaray SK w niebezpieczeństwie. Manchester United FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
89'
Manchester United FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Erik ten Hag dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Sofyan Amrabat. Na boisko wchodzi Anthony Martial (Manchester United FC).
Piłka bezpieczna po tym jak Manchester United FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Ivan Kruzliak przyznaje Manchester United FC wykop z linii 5. metra.
Sergio Oliveira (Galatasaray SK) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
86'
Żółtą kartkę ogląda Sergio Oliveira (Galatasaray SK).
85'
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Manchester United FC dokonują zmiany w swoim zespole. Erik ten Hag decyduje o tym, że na boisko wchodzi Antony Santos, a na ławce siada Mason Mount.
Mamy wykop dla gospodarze w Manchester.
Old Trafford. Sędzia Ivan Kruzliak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
84'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Kaan Ayhan. Na boisko wchodzi Victor Nelsson.
Angelino ustępuje miejsca na boisku dla Tanguy Ndombele.
Manchester United FC ma wykop z linii 5. metra.
Sacha Boey (Galatasaray SK) strzela, ale niecelnie.
81'
Gol. Zespół, który prowadzi to Galatasaray SK. Aktualny wynik meczu to 2-3.
Rzut rożny dla Manchester United FC, który wykona Bruno Fernandes.
80'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
79'
Na Old Trafford wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Galatasaray SK.
78'
Mauro Icardi (Galatasaray SK) nie wykorzystuje jedenastki!
77'
Drużyna Manchester United FC zostaje osłabiona utratą zawodnika. Drugą żółtą kartkę ogląda Casemiro.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
76'
Casemiro
Penalty_advantage Created with Sketch.
Ivan Kruzliak przyznaje Galatasaray SK wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Manchester. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Casemiro (Manchester United FC), ale podłuje.
75'
Christian Eriksen będzie wykonywał rzut rożny.
74'
Czy Manchester United FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na połowie Manchester United FC.
72'
Old Trafford (Manchester). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Dries Mertens (Galatasaray SK), na ławce siada Wilfried Zaha.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
71'
2-2 - remis po golu Muhammed Kerem Akturkoglu.
Ivan Kruzliak przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
70'
Galatasaray SK znów przed szansą, ale tym razem Muhammed Kerem Akturkoglu nie trafia.
68'
Alejandro Garnacho Ferreyra zmienia Marcus Rashford na Old Trafford.
67'
Gol! Rasmus Hojlund strzela bramkę. Manchester United FC obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 2-1.
65'
Bruno Fernandes celnie strzela, ale gola nie ma.
64'
63'
Mamy wykop dla goście w Manchester.
Mason Mount (Manchester United FC) strzela, ale niecelnie.
62'
Manchester United FC w natarciu. Marcus Rashford strzela głową na bramkę zespołu Galatasaray SK, ale ich defensywa wybija piłkę.
61'
Zmiana na boisku - wchodzi Baris Yilmaz (Galatasaray SK). Murawę opuszcza Tete.
Lucas Torreira kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Sergio Oliveira.
Żółtka kartka dla Sacha Boey na Old Trafford.
Ivan Kruzliak sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
60'
Nie ma urazu. Lucas Torreira wraca na boisko.
59'
Rasmus Hojlund (Manchester United FC) na pozycji spalonej.
57'
Lucas Torreira (Galatasaray SK) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Ivan Kruzliak przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Galatasaray SK.
56'
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC..
54'
Prawa róg boiska - czy Manchester United FC wykorzysta szansę?
Ależ emocje! Manchester United FC! Strzela Mason Mount, ale mimo iż celnie to na Old Trafford (Manchester) wynik pozostaje bez zmian.
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
53'
52'
Na własnej połowie wykona Galatasaray SK rzut wolny.
51'
Bruno Fernandes strzela niecelnie.
50'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
49'
Manchester United FC musi uważać. Galatasaray SK ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
48'
Z bardzo dobrej pozycji Galatasaray SK ma wyrzut z linii bocznej.
47'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Old Trafford.
46'
Na własnej połowie wykona Manchester United FC rzut wolny.
Zmiana w zespole Manchester United FC. Boisko opuszcza Hannibal Mejbri, wchodzi Christian Eriksen.
45'
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
W Manchester drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Rzut wolny z własnej połowy dla Manchester United FC.
Galatasaray SK w składzie bez zmian. Lucas Torreira może kontynuować grę!
Przerwa w meczu. Lucas Torreira doznał urazu.
44'
Bruno Fernandes po niecelnym strzale nie podwyższa dla Manchester United FC.
Na Old Trafford uderzał na bramkę Mason Mount z Manchester United FC, bez efektu.
43'
Ivan Kruzliak przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Drużyna Galatasaray SK atakuje, podanie do Kaan Ayhan, który jednak nie strzela w światło bramki.
42'
Angelino będzie wykonywał rzut rożny.
40'
Ivan Kruzliak sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
38'
Żółty kartonik ogląda Diogo Dalot (Manchester United FC). To zła wiadomość dla drużyny.
37'
36'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
35'
Ivan Kruzliak sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie przeciwnika.
34'
Arbiter spotkania Ivan Kruzliak pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Manchester United FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
33'
Szczęśliwie Casemiro może grać dalej.
32'
Krótka pauza na stadionie Old Trafford. Sędzia Ivan Kruzliak pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Casemiro może kontynuować grę.
Na połowie Galatasaray SK Manchester United FC wykona rzut wolny.
31'
Galatasaray SK: żółtka kartka dla Lucas Torreira.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC w pobliżu pola karnego.
Manchester United FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
30'
Rzut wolny dla Manchester United FC na połowie Galatasaray SK.
29'
Galatasaray SK ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
28'
27'
26'
25'
Ivan Kruzliak sygnalizuje, że Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
24'
23'
Remis na Old Trafford. 1-1 po golu Wilfried Zaha.
19'
17'
Prowadzenie dla Manchester United FC po golu Rasmus Hojlund.
16'
15'
Piłka bezpieczna po tym jak Galatasaray SK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
14'
Old Trafford. Sędzia Ivan Kruzliak odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Manchester United FC.
12'
11'
10'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
9'
Old Trafford. Arbiter Ivan Kruzliak dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Manchester United FC.