FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Manchester United FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Elias Achouri ustępuje miejsca na boisku dla Oscar Winther Hojlund.
87'
Na własnej połowie wykona Manchester United FC rzut wolny.
Marco Guida sygnalizuje, że Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga.
86'
Old Trafford (Manchester). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Anthony Martial (Manchester United FC), na ławce siada Rasmus Hojlund.
85'
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Old Trafford.
FC Kopenhaga ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Diogo Goncalves (FC Kopenhaga). Na murawę wchodzi Jordan Larsson (FC Kopenhaga).
82'
Rzut rożny dla Manchester United FC, który wykona Bruno Fernandes.
80'
Arbiter spotkania Marco Guida pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Manchester United FC.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
Marco Guida przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Kopenhaga.
79'
Czy Manchester United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
78'
Mamy wykop dla goście w Manchester.
Manchester United FC znów przed szansą, ale tym razem Scott McTominay nie trafia.
Niestety Alejandro Garnacho Ferreyra (Manchester United FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
77'
FC Kopenhaga otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Christian Sorensen zmienia Elias Jelert Kristensen na Old Trafford.
76'
Orri Steinn Oskarsson za Viktor Claesson jako pierwszy zmiana u goście.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
Marcus Rashford (Manchester United FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
75'
Prawa róg boiska - czy Manchester United FC wykorzysta szansę?
74'
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
72'
1-0 w Manchester. Celna główka Harry Maguire dla Manchester United FC.
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
70'
67'
Diogo Goncalves będzie wykonywał rzut rożny.
66'
Z bardzo dobrej pozycji FC Kopenhaga ma wyrzut z linii bocznej.
Na Old Trafford drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
65'
Czy FC Kopenhaga wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
64'
Na Old Trafford uderzał na bramkę Denis Vavro z FC Kopenhaga, bez efektu.
63'
Manchester United FC: schodzi Antony Santos, za niego zagra Alejandro Garnacho Ferreyra.
Zmiana na boisku - wchodzi Victor Lindelof (Manchester United FC). Murawę opuszcza Sergio Reguilon.
Marco Guida przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
Manchester United FC przed kolejną okazją, ale Antony Santos strzela niecelnie.
62'
61'
Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga..
60'
FC Kopenhaga jednak bez gola, strzał Diogo Goncalves obroniony.
59'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Manchester United FC musi uważać. FC Kopenhaga ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
58'
Na Old Trafford wykop z linii 5. metra drużyny goście.
57'
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
56'
Na własnej połowie wykona FC Kopenhaga rzut wolny.
55'
Manchester United FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
54'
Christian Eriksen celnie strzela, ale gola nie ma.
53'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Kopenhaga otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na połowie FC Kopenhaga.
51'
Drużyna FC Kopenhaga atakuje, podanie do Elias Achouri, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut rożny dla FC Kopenhaga, który wykona Diogo Goncalves.
50'
Ależ emocje! FC Kopenhaga! Strzela Lukas Lerager, ale mimo iż celnie to na Old Trafford (Manchester) wynik pozostaje bez zmian.
48'
FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC..
47'
Marco Guida przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
46'
Manchester United FC dokonują zmiany w swoim zespole. Erik ten Hag decyduje o tym, że na boisko wchodzi Christian Eriksen, a na ławce siada Sofyan Amrabat.
45'
44'
Old Trafford. Sędzia Marco Guida odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Kopenhaga.
43'
Czy FC Kopenhaga wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
42'
Na Old Trafford wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
41'
FC Kopenhaga otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
40'
39'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Old Trafford.
38'
Mamy wykop dla gospodarze w Manchester.
Elias Achouri po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Kopenhaga.
37'
35'
Manchester United FC atakuje, ale główka Scott McTominay nie trafia do bramki.
34'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
33'
32'
31'
30'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
28'
27'
24'
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Old Trafford.
Scott McTominay strzela niecelnie.
21'
Marcus Rashford (Manchester United FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
19'
Bruno Fernandes będzie wykonywał rzut rożny.
18'
17'
Rasmus Hojlund (Manchester United FC) strzela, ale niecelnie.
15'
14'
Manchester United FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
13'
Marco Guida sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC.
12'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na Old Trafford.
11'
10'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Manchester United FC w Manchester.
8'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga w pobliżu pola karnego.
6'
Prawa róg boiska - czy FC Kopenhaga wykorzysta szansę?
5'
4'
3'
Rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
2'
Co za okazja! Elias Achouri (FC Kopenhaga) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.