90'
Espen Andreas Eskas przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
Na połowie Bayern Monachium Manchester United FC wykona rzut wolny.
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Czy Manchester United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Leroy Sane. Na boisko wchodzi Raphael Guerreiro.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Old Trafford.
89'
Bayern Monachium musi uważać. Manchester United FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
88'
Manchester United FC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Bayern Monachium: żółtka kartka dla Leon Goretzka.
Rzut wolny dla Manchester United FC na połowie Bayern Monachium.
87'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Manchester United FC.
Espen Andreas Eskas sygnalizuje, że Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
85'
Piłka bezpieczna po tym jak Manchester United FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
83'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Manchester United FC ma wykop z linii 5. metra.
Harry Kane (Bayern Monachium) główkuje, ale tym razem chybia.
81'
Espen Andreas Eskas sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
Espen Andreas Eskas przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Old Trafford.
Kobbie Mainoo za Raphael Varane jako piąty zmiana u gospodarze.
79'
Espen Andreas Eskas przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
78'
Espen Andreas Eskas sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
77'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na połowie Manchester United FC.
Thomas Tuchel dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Kingsley Coman. Na boisko wchodzi Mathys Tel (Bayern Monachium).
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC..
75'
Zmiana na boisku - wchodzi Facundo Pellistri (Manchester United FC). Murawę opuszcza Antony Santos.
74'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Alejandro Garnacho Ferreyra (Manchester United FC). Na murawę wchodzi Hannibal Mejbri (Manchester United FC).
73'
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
72'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Old Trafford.
70'
Prowadzenie dla Bayern Monachium po golu Kingsley Coman.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium w pobliżu pola karnego.
68'
Na Old Trafford drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
67'
Na Old Trafford drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Bayern Monachium dokonują zmiany w swoim zespole. Thomas Tuchel decyduje o tym, że na boisko wchodzi Thomas Muller, a na ławce siada Jamal Musiala.
66'
64'
Espen Andreas Eskas sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
63'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Old Trafford wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
62'
Bayern Monachium znów przed szansą, ale tym razem Joshua Kimmich nie trafia.
61'
Na połowie Manchester United FC Bayern Monachium wykona rzut wolny.
Żółty kartonik ogląda Sofyan Amrabat (Manchester United FC). To zła wiadomość dla drużyny.
60'
59'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Old Trafford.
Espen Andreas Eskas przyznaje Manchester United FC wykop z linii 5. metra.
57'
55'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
54'
Drużyna Manchester United FC atakuje, podanie do Bruno Fernandes, który jednak nie strzela w światło bramki.
53'
Arbiter spotkania Espen Andreas Eskas pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Manchester United FC.
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
52'
Rzut wolny z własnej połowy dla Manchester United FC.
51'
50'
Bayern Monachium otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
49'
Mamy wykop dla goście w Manchester.
Bruno Fernandes (Manchester United FC) strzela, ale niecelnie.
47'
46'
Bayern Monachium: schodzi Noussair Mazraoui, za niego zagra Konrad Laimer.
Luke Shaw ustępuje miejsca na boisku dla Aaron Wan-Bissaka.
45'
Alphonso Davies nie zgadza się z decyzją sędziego, który odgwizdał spalonego.
42'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
41'
40'
Zmiana. Z boiska schodzi Harry Maguire, a wchodzi Jonny Evans.
37'
35'
34'
33'
Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
32'
Na Old Trafford drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
31'
Manchester United FC znów przed szansą, ale tym razem Bruno Fernandes nie trafia.
30'
W Manchester drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
29'
27'
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Old Trafford.
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
26'
25'
24'
Old Trafford. Sędzia Espen Andreas Eskas odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Manchester United FC.
Ależ emocje! Manchester United FC! Strzela Luke Shaw, ale mimo iż celnie to na Old Trafford (Manchester) wynik pozostaje bez zmian.
21'
Espen Andreas Eskas przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
19'
17'
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
15'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na połowie Bayern Monachium.
14'
Joshua Kimmich (Bayern Monachium) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
12'
10'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Harry Kane (Bayern Monachium) nie strzela bramki.
9'
8'
Na Old Trafford wykop z linii 5. metra drużyny goście.
6'
5'
Z bardzo dobrej pozycji Manchester United FC ma wyrzut z linii bocznej.
Antony Santos strzela niecelnie.
4'
Bruno Fernandes będzie wykonywał rzut rożny.
3'
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
2'
Espen Andreas Eskas sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC.