Manchester United FC
Alejandro Garnacho Ferreyra 11' Bruno Fernandes 18' Scott McTominay 55'
90'
Galatasaray SK ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC.
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Manchester United FC bez gola, niecelny strzał głową Scott McTominay.
Rzut rożny dla Manchester United FC, który wykona Bruno Fernandes.
Czy Manchester United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Facundo Pellistri celnie strzela, ale gola nie ma.
89'
Rzut wolny z własnej połowy dla Manchester United FC.
Na własnej połowie wykona Galatasaray SK rzut wolny.
88'
Galatasaray SK: schodzi Wilfried Zaha, za niego zagra Kerem Demirbay.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Galatasaray SK.
Manchester United FC przed kolejną okazją, ale Scott McTominay strzela niecelnie.
87'
Co za okazja! Sergio Oliveira (Galatasaray SK) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla goście w Istanbuł.
Wilfried Zaha strzela niecelnie.
85'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie przeciwnika.
Galatasaray SK ma wykop z linii 5. metra.
Co za strzał! Słupek! Bruno Fernandes (Manchester United FC) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
84'
Wilfried Zaha (Galatasaray SK) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Piłka bezpieczna po tym jak Galatasaray SK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
83'
Na Nef Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Nef Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Galatasaray SK dokonują zmiany w swoim zespole. Okan Buruk decyduje o tym, że na boisko wchodzi Victor Nelsson, a na ławce siada Angelino.
82'
Nef Stadium (Istanbuł). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Baris Yilmaz (Galatasaray SK), na ławce siada Hakim Ziyech.
Wykop z linii 5. metra dla Galatasaray SK na Nef Stadium.
Manchester United FC znów przed szansą, ale tym razem Facundo Pellistri nie trafia.
79'
Nef Stadium (Istanbuł). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Facundo Pellistri (Manchester United FC).
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
78'
Zmiana w zespole Manchester United FC. Boisko opuszcza Aaron Wan-Bissaka, wchodzi Diogo Dalot.
Facundo Pellistri zmienia Alejandro Garnacho Ferreyra na Nef Stadium.
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje Manchester United FC wykop z linii 5. metra.
77'
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
Scott McTominay (Manchester United FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
76'
Mamy wykop dla gospodarze w Istanbuł.
Alejandro Garnacho Ferreyra (Manchester United FC) strzela, ale niecelnie.
73'
Anthony Martial (Manchester United FC) na pozycji spalonej.
72'
Manchester United FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Galatasaray SK bez gola, Sergio Oliveira próbował pokonać bramkarza.
71'
3-3 - remis po golu Muhammed Kerem Akturkoglu.
69'
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Nef Stadium.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
68'
W Istanbuł, Galatasaray SK atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
67'
66'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
Niestety Muhammed Kerem Akturkoglu (Galatasaray SK) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na połowie Manchester United FC.
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
64'
Żółtą kartkę ogląda Aaron Wan-Bissaka (Manchester United FC).
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Galatasaray SK blisko pola karnego przeciwników.
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC..
62'
Hakim Ziyech redukuje wynik zespołu na 2-3.
61'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
60'
Galatasaray SK dokonują zmiany w swoim zespole. Okan Buruk decyduje o tym, że na boisko wchodzi Muhammed Kerem Akturkoglu, a na ławce siada Dries Mertens.
Okan Buruk dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Tanguy Ndombele. Na boisko wchodzi Sergio Oliveira (Galatasaray SK).
59'
Arbiter spotkania Jose Maria Sanchez Martinez pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Manchester United FC.
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
58'
Manchester United FC: schodzi Rasmus Hojlund, za niego zagra Anthony Martial.
57'
Nef Stadium (Istanbuł). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Kobbie Mainoo (Manchester United FC), na ławce siada Sofyan Amrabat.
Manchester United FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
56'
55'
Do 1-3 zwiększa przewagę Manchester United FC na Nef Stadium.
54'
Kaan Ayhan (Galatasaray SK) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Jose Maria Sanchez Martinez zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Drużyna Manchester United FC atakuje, podanie do Alejandro Garnacho Ferreyra, który jednak nie strzela w światło bramki.
53'
Gra toczy się dalej, Alejandro Garnacho Ferreyra (Manchester United FC) może kontynuować grę.
Jose Maria Sanchez Martinez przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Nef Stadium. Sztab medyczny sprawdza czy Alejandro Garnacho Ferreyra (Manchester United FC) może grać dalej.
52'
Nef Stadium. Sędzia Jose Maria Sanchez Martinez odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
51'
Manchester United FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
50'
Rzut wolny dla drużyny goście na Nef Stadium.
Na Nef Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na Nef Stadium.
48'
Manchester United FC ma wykop z linii 5. metra.
Galatasaray SK znów przed szansą, ale tym razem Kaan Ayhan nie trafia.
47'
Dobra pozycja dla graczy Galatasaray SK przy tym rzucie wolnym.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK w pobliżu pola karnego.
Z bardzo dobrej pozycji Galatasaray SK ma wyrzut z linii bocznej.
45'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Sofyan Amrabat (Manchester United FC).
Na połowie Manchester United FC Galatasaray SK wykona rzut wolny.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
44'
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Galatasaray SK.
Odgwizdany spalony na zawodniku Galatasaray SK.
43'
42'
Żółta kartka dla Sacha Boey.
Na połowie Galatasaray SK Manchester United FC wykona rzut wolny.
41'
Na własnej połowie wykona Manchester United FC rzut wolny.
W Istanbuł drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
40'
39'
Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK..
38'
Scott McTominay (Manchester United FC) strzela głową, ale piłka mija bramkę Manchester United FC.
Bruno Fernandes będzie wykonywał rzut rożny.
37'
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
36'
Nef Stadium. Arbiter Jose Maria Sanchez Martinez dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Galatasaray SK.
Dries Mertens będzie wykonywał rzut rożny.
35'
Galatasaray SK jednak bez gola, strzał Tanguy Ndombele obroniony.
34'
33'
Piłka bezpieczna po tym jak Manchester United FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Galatasaray SK w Istanbuł.
32'
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Hakim Ziyech strzela niecelnie.
30'
Na Nef Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Galatasaray SK musi uważać. Manchester United FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Manchester United FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
29'
Galatasaray SK zmniejsza rozmiary przegranej na 1-2. Zdobywcą bramki jest Hakim Ziyech.
27'
Bruno Fernandes otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Jose Maria Sanchez Martinez ma dziś sporo pracy. Manchester United FC muszą uważać na kartki.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Galatasaray SK.
26'
25'
24'
21'
20'
19'
18'
Manchester United FC zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Bruno Fernandes, a wynik meczu na tę chwilę to 0-2.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC w pobliżu pola karnego.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Nef Stadium.
16'
Lucas Torreira celnie strzela, ale gola nie ma.
Rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie Manchester United FC.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Nef Stadium.
15'
Manchester United FC w defensywie. Tym razem wybroniona główka Lucas Torreira (Galatasaray SK).
Rzut rożny dla Galatasaray SK, który wykona Dries Mertens.
14'
Prawa róg boiska - czy Galatasaray SK wykorzysta szansę?
13'
Rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
11'
Gol. Zespół, który prowadzi to Manchester United FC. Aktualny wynik meczu to 0-1.
9'
8'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na połowie przeciwnika.
6'
5'
4'
Co za okazja! Dries Mertens (Galatasaray SK) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.