Mohamed Elyounoussi 35' Diogo Goncalves 58'
90'
Galatasaray SK ma wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
Galatasaray SK musi uważać. FC Kopenhaga ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Kopenhaga.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Nef Stadium.
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Z bardzo dobrej pozycji Galatasaray SK ma wyrzut z linii bocznej.
Georgi Nikolov Kabakov sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
Dobra pozycja dla graczy Galatasaray SK przy tym rzucie wolnym.
W FC Kopenhaga piąty zmiana, z urazem schodzi Mohamed Elyounoussi, na jego miejsce Oscar Winther Hojlund.
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Galatasaray SK ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Rzut rożny dla Galatasaray SK, który wykona Tete.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK w pobliżu pola karnego.
Na połowie Galatasaray SK FC Kopenhaga wykona rzut wolny.
88'
Remis na Nef Stadium. 2-2 po golu Tete.
87'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Kopenhaga otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
86'
Sacha Boey redukuje wynik zespołu na 1-2.
84'
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Nef Stadium.
83'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
82'
U goście żółtą katkę ogląda Birger Meling.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
Galatasaray SK otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
FC Kopenhaga na Nef Stadium znów w komplecie, Mohamed Elyounoussi wraca do gry.
81'
Przerwa w meczu. Mohamed Elyounoussi doznał urazu.
Georgi Nikolov Kabakov sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na połowie przeciwnika.
Georgi Nikolov Kabakov przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Kopenhaga.
80'
FC Kopenhaga musi uważać. Galatasaray SK ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
79'
Georgi Nikolov Kabakov przyznaje Galatasaray SK wykop z linii 5. metra.
78'
FC Kopenhaga otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
77'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Sergio Oliveira (Galatasaray SK).
76'
Tanguy Ndombele zmienia Victor Nelsson na Nef Stadium.
Jacob Neestrup dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Orri Steinn Oskarsson. Na boisko wchodzi Peter Ankersen (FC Kopenhaga).
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Elias Achouri. Na boisko wchodzi Valdemar Lund Jensen.
75'
Georgi Nikolov Kabakov sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
73'
Kevin Diks otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Georgi Nikolov Kabakov ma dziś sporo pracy. FC Kopenhaga muszą uważać na kartki.
Drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną ogląda Elias Jelert Kristensen (FC Kopenhaga).
Shape Copy 8 Created with Sketch.
72'
Georgi Nikolov Kabakov przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
71'
Na własnej połowie wykona Galatasaray SK rzut wolny.
FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
70'
FC Kopenhaga dokonują zmiany w swoim zespole. Jacob Neestrup decyduje o tym, że na boisko wchodzi Orri Steinn Oskarsson, a na ławce siada Jordan Larsson.
Viktor Claesson za Diogo Goncalves jako pierwszy zmiana u goście.
Mamy wykop dla goście w Istanbuł.
Galatasaray SK znów przed szansą, ale tym razem Mauro Icardi nie trafia.
68'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Galatasaray SK w Istanbuł.
67'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na Nef Stadium.
66'
Galatasaray SK: schodzi Hakim Ziyech, za niego zagra Baris Yilmaz.
Nef Stadium (Istanbuł). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Wilfried Zaha (Galatasaray SK), na ławce siada Muhammed Kerem Akturkoglu.
65'
Nef Stadium. Sędzia Georgi Nikolov Kabakov odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
Hakim Ziyech będzie wykonywał rzut rożny.
Prawa róg boiska - czy Galatasaray SK wykorzysta szansę?
63'
Z bardzo dobrej pozycji FC Kopenhaga ma wyrzut z linii bocznej.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na połowie Galatasaray SK.
Na Nef Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
61'
Nef Stadium. Arbiter Georgi Nikolov Kabakov dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Galatasaray SK.
60'
W Istanbuł drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Georgi Nikolov Kabakov sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
59'
Zmiana w zespole Galatasaray SK. Boisko opuszcza Dries Mertens, wchodzi Tete.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Kerem Demirbay (Galatasaray SK). Na murawę wchodzi Sergio Oliveira (Galatasaray SK).
58'
Diogo Goncalves podwyższa na 0-2.
57'
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Diogo Goncalves (FC Kopenhaga) strzela, ale niecelnie.
56'
54'
Wykop z linii 5. metra dla Galatasaray SK na Nef Stadium.
Na Nef Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
53'
Rzut wolny dla drużyny goście na Nef Stadium.
52'
Arbiter spotkania Georgi Nikolov Kabakov pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Kopenhaga.
51'
50'
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga..
49'
Na Nef Stadium do gry w Galatasaray SK powraca Lucas Torreira.
48'
Krótka pauza na stadionie Nef Stadium. Sędzia Georgi Nikolov Kabakov pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Lucas Torreira może kontynuować grę.
Georgi Nikolov Kabakov sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie przeciwnika.
47'
46'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
45'
Na połowie FC Kopenhaga Galatasaray SK wykona rzut wolny.
Ależ emocje! FC Kopenhaga! Strzela Jordan Larsson, ale mimo iż celnie to na Nef Stadium (Istanbuł) wynik pozostaje bez zmian.
44'
43'
Gra toczy się dalej, Hakim Ziyech (Galatasaray SK) może kontynuować grę.
42'
Hakim Ziyech z Galatasaray SK ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
41'
Georgi Nikolov Kabakov przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
40'
Spalony (FC Kopenhaga).
39'
Żółta kartka dla Hakim Ziyech.
Rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
38'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Istanbuł. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Dries Mertens (Galatasaray SK), ale podłuje.
35'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Mohamed Elyounoussi.
34'
Georgi Nikolov Kabakov odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Galatasaray SK.
33'
32'
31'
29'
28'
Piłka bezpieczna po tym jak Galatasaray SK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
27'
26'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Kopenhaga!
25'
24'
Na Nef Stadium uderzał na bramkę Dries Mertens z Galatasaray SK, bez efektu.
Rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie FC Kopenhaga.
Galatasaray SK mógł zdobyć tego gola, gdyby nie poprzeczka. Strzelał Muhammed Kerem Akturkoglu.
23'
22'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga w pobliżu pola karnego.
21'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla FC Kopenhaga blisko pola karnego przeciwników.
20'
Diogo Goncalves będzie wykonywał rzut rożny.
18'
17'
16'
Muhammed Kerem Akturkoglu po niecelnym strzale nie podwyższa dla Galatasaray SK.
Galatasaray SK jednak bez gola, strzał Hakim Ziyech obroniony.
15'
14'
Rzut wolny z własnej połowy dla Galatasaray SK.
13'
Czy FC Kopenhaga wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
12'
Georgi Nikolov Kabakov po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
11'
Żółtą kartkę ogląda Lukas Lerager (FC Kopenhaga).
9'
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Muhammed Kerem Akturkoglu (Galatasaray SK) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
8'
7'
Galatasaray SK bez gola, Mauro Icardi próbował pokonać bramkarza.
5'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na Nef Stadium.
Georgi Nikolov Kabakov przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
Dries Mertens strzela niecelnie.
4'
Rzut rożny dla Galatasaray SK, który wykona Muhammed Kerem Akturkoglu.
3'
2'
Mauro Icardi nie może pogodzić się z decyzją sędziego Georgi Nikolov Kabakov, który odgwizdał spalonego.