Kingsley Coman 8' Harry Kane 73' Jamal Musiala 79'
90'
Davide Massa odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Galatasaray SK.
Żółtka kartka dla Alphonso Davies na Nef Stadium.
Davide Massa sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK niebezpiecznie blisko bramki Bayern Monachium.
W Istanbuł drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Matthijs de Ligt (Bayern Monachium) strzela głową, ale piłka mija bramkę Bayern Monachium.
Na Nef Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
Nef Stadium. Tanguy Ndombele uderza głową na bramkę drużyny Bayern Monachium, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Galatasaray SK ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Koleja szansa na gola w Istanbuł. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Eric Maxim Choupo-Moting (Bayern Monachium), ale podłuje.
Nef Stadium. Sędzia Davide Massa odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
Bayern Monachium bez gola, Leroy Sane próbował pokonać bramkarza.
89'
Galatasaray SK w niebezpieczeństwie. Bayern Monachium ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
88'
Galatasaray SK na Nef Stadium znów w komplecie, Baris Yilmaz wraca do gry.
Szczęśliwie Matthijs de Ligt może grać dalej.
86'
Krótka pauza na stadionie Nef Stadium. Sędzia Davide Massa pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Matthijs de Ligt może kontynuować grę.
Kontuzja Baris Yilmaz przerywa na chwilę spotkanie na Nef Stadium.
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
84'
W Istanbuł, Bayern Monachium atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
83'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Kingsley Coman (Bayern Monachium). Na murawę wchodzi Mathys Tel (Bayern Monachium).
Zmiana w zespole Bayern Monachium. Boisko opuszcza Harry Kane, wchodzi Eric Maxim Choupo-Moting.
82'
Galatasaray SK ma wykop z linii 5. metra.
81'
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
80'
Galatasaray SK: schodzi Kaan Ayhan, za niego zagra Tanguy Ndombele.
79'
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 1-3 jest Jamal Musiala.
78'
Bouna Sarr za Noussair Mazraoui jako pierwszy zmiana u goście.
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
77'
Wykop z linii 5. metra dla Galatasaray SK na Nef Stadium.
Bayern Monachium znów przed szansą, ale tym razem Alphonso Davies nie trafia.
76'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Nef Stadium.
Mamy wykop dla goście w Istanbuł.
75'
Kazimcan Karatas ustępuje miejsca na boisku dla Angelino.
Zmiana. Z boiska schodzi Muhammed Kerem Akturkoglu, a wchodzi Baris Yilmaz.
Galatasaray SK dokonują zmiany w swoim zespole. Okan Buruk decyduje o tym, że na boisko wchodzi Hakim Ziyech, a na ławce siada Wilfried Zaha.
73'
Bayern Monachium wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-2 na korzyść zespołu Bayern Monachium.
71'
Davide Massa sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Joshua Kimmich.
70'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na połowie Bayern Monachium.
68'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Nef Stadium.
67'
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
66'
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
65'
Davide Massa sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Nef Stadium.
Z bardzo dobrej pozycji Galatasaray SK ma wyrzut z linii bocznej.
Dries Mertens będzie wykonywał rzut rożny.
63'
Co za okazja! Leroy Sane (Bayern Monachium) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
62'
Kaan Ayhan otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Davide Massa ma dziś sporo pracy. Galatasaray SK muszą uważać na kartki.
61'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
60'
Davide Massa przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Nef Stadium. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Lucas Torreira próbuje strzału głową, ale Galatasaray SK bez gola.
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
59'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
58'
Na Nef Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
57'
Davide Massa przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
56'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Tete. Na boisko wchodzi Dries Mertens.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Galatasaray SK.
Kingsley Coman po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayern Monachium.
54'
Na Nef Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
53'
Galatasaray SK: żółtka kartka dla Tete.
Davide Massa sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
52'
Davide Massa przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
Lucas Torreira (Galatasaray SK) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Galatasaray SK w Istanbuł.
51'
Nef Stadium (Istanbuł). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Leroy Sane (Bayern Monachium).
50'
Davide Massa po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
49'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
48'
Davide Massa sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Leroy Sane.
46'
Na własnej połowie wykona Galatasaray SK rzut wolny.
45'
Galatasaray SK przed kolejną okazją, ale Lucas Torreira strzela niecelnie.
Rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie Bayern Monachium.
43'
Galatasaray SK otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
42'
41'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
39'
Muhammed Kerem Akturkoglu będzie wykonywał rzut rożny.
38'
Galatasaray SK jednak bez gola, strzał Muhammed Kerem Akturkoglu obroniony.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
36'
Galatasaray SK musi uważać. Bayern Monachium ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
35'
34'
Lucas Torreira (Galatasaray SK) może kontynuować grę.
W Istanbuł mamy chwilę spokoju, gracz Galatasaray SK - Lucas Torreira doznał kontuzji i mamy przerwę.
33'
Leroy Sane po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayern Monachium.
32'
U goście żółtą katkę ogląda Konrad Laimer.
Nef Stadium (Istanbuł). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mauro Icardi (Galatasaray SK).
31'
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
30'
Mauro Icardi daje remis dla Galatasaray SK po wykorzystanym rzucie karnym.
28'
Joshua Kimmich
Penalty_advantage Created with Sketch.
27'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Galatasaray SK.
26'
25'
24'
Lucas Torreira (Galatasaray SK) strzela, ale niecelnie.
23'
Galatasaray SK bez gola, niecelny strzał głową Mauro Icardi.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK w pobliżu pola karnego.
22'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
19'
17'
14'
Żółta kartka dla Leroy Sane.
Odgwizdany spalony na zawodniku Bayern Monachium.
13'
12'
11'
Muhammed Kerem Akturkoglu (Galatasaray SK) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
10'
Galatasaray SK przed kolejną okazją, ale Kaan Ayhan strzela niecelnie.
Nef Stadium. Sędzia Davide Massa odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
9'
Na Nef Stadium uderzał na bramkę Muhammed Kerem Akturkoglu z Galatasaray SK, bez efektu.
8'
Gol. Zespół, który prowadzi to Bayern Monachium. Aktualny wynik meczu to 0-1.
7'
Muhammed Kerem Akturkoglu (Galatasaray SK) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
6'
5'
Galatasaray SK ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Nef Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.