Diogo Goncalves 45' Mohamed Elyounoussi 45' Lukas Lerager 83' Roony Bardghji 87'
Manchester United FC
Rasmus Hojlund 3' Rasmus Hojlund 28' Bruno Fernandes 69'
90'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
Co za okazja! Bruno Fernandes (Manchester United FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Donatas Rumsas przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Kopenhaga.
Rzut wolny z własnej połowy dla Manchester United FC.
Na Parken Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
FC Kopenhaga otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Harry Maguire (Manchester United FC) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Donatas Rumsas zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Manchester United FC w Kopenhaga.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Kopenhaga otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Roony Bardghji (FC Kopenhaga) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 4-3.
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Parken Stadium.
Viktor Claesson strzela niecelnie.
Donatas Rumsas przyznaje Manchester United FC wykop z linii 5. metra.
85'
Na Parken Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Donatas Rumsas sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
84'
Na połowie Manchester United FC FC Kopenhaga wykona rzut wolny.
Manchester United FC dokonują zmiany w swoim zespole. Erik ten Hag decyduje o tym, że na boisko wchodzi Mason Mount, a na ławce siada Rasmus Hojlund.
83'
Parken Stadium (Kopenhaga). FC Kopenhaga doprowadza do wyrównania. Strzelcem bramki na 3-3 jest Lukas Lerager.
82'
Parken Stadium. Sędzia Donatas Rumsas odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Kopenhaga.
FC Kopenhaga otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
81'
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
79'
Na własnej połowie wykona Manchester United FC rzut wolny.
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
78'
Lewa róg boiska - czy FC Kopenhaga wykorzysta szansę?
Zmiana. Z boiska schodzi Elias Achouri, a wchodzi Jordan Larsson.
Nicolai Boilesen za Denis Vavro jako czwarty zmiana u gospodarze.
76'
Donatas Rumsas sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Parken Stadium.
75'
74'
73'
FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC..
72'
71'
Z bardzo dobrej pozycji FC Kopenhaga ma wyrzut z linii bocznej.
70'
Diogo Goncalves ustępuje miejsca na boisku dla Orri Steinn Oskarsson.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Peter Ankersen. Na boisko wchodzi Christian Sorensen.
69'
Bruno Fernandes (Manchester United FC) zdobywa bramkę z rzutu karnego i wyprowadza zespół na prowadzenie.
68'
Lukas Lerager
Penalty_advantage Created with Sketch.
66'
65'
Rzut wolny dla Manchester United FC na połowie FC Kopenhaga.
64'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Manchester United FC.
Drużyna FC Kopenhaga atakuje, podanie do Roony Bardghji, który jednak nie strzela w światło bramki.
63'
Zmiana na boisku - wchodzi Roony Bardghji (FC Kopenhaga). Murawę opuszcza Mohamed Elyounoussi.
FC Kopenhaga znów przed szansą, ale tym razem Diogo Goncalves nie trafia.
Donatas Rumsas przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga, niebezpiecznie blisko pola karnego Manchester United FC.
61'
Spalony (FC Kopenhaga).
60'
Na Parken Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
FC Kopenhaga jednak bez gola, strzał Diogo Goncalves obroniony.
57'
56'
Manchester United FC ma wykop z linii 5. metra.
55'
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Parken Stadium.
53'
Nie ma gola dla FC Kopenhaga po główce Viktor Claesson. Piłka wybita.
52'
Na Parken Stadium uderzał na bramkę Diogo Dalot z Manchester United FC, bez efektu.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Denis Vavro (FC Kopenhaga) nie strzela bramki.
51'
Donatas Rumsas sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na połowie przeciwnika.
50'
Donatas Rumsas przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
48'
Rzut wolny dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
46'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Christian Eriksen (Manchester United FC). Na murawę wchodzi Sofyan Amrabat (Manchester United FC).
45'
Rzut rożny dla FC Kopenhaga, który wykona Diogo Goncalves.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Kopenhaga w Kopenhaga.
Mamy wykop dla gospodarze w Kopenhaga.
Denis Vavro otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Donatas Rumsas ma dziś sporo pracy. FC Kopenhaga muszą uważać na kartki.
Manchester United FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Diogo Goncalves daje remis dla FC Kopenhaga po wykorzystanym rzucie karnym.
Harry Maguire
Na Parken Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Denis Vavro (FC Kopenhaga) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Parken Stadium. Sędzia Donatas Rumsas odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Manchester United FC.
Czy Manchester United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Mamy wykop dla goście w Kopenhaga.
Co za strzał! Słupek! Kevin Diks (FC Kopenhaga) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
Gospodarze strzelają bramkę, tym samym zmniejszając dystans do przeciwników. Bramkę na 1-2 strzela Mohamed Elyounoussi (FC Kopenhaga). Na stadionie panuje wspaniała atmosfera.
43'
Donatas Rumsas sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga niebezpiecznie blisko bramki Manchester United FC.
42'
Marcus Rashford (Manchester United FC) otrzymuje czerwoną kartkę.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
40'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
Parken Stadium (Kopenhaga). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Rasmus Hojlund (Manchester United FC).
38'
Z bardzo dobrej pozycji Manchester United FC ma wyrzut z linii bocznej.
36'
Parken Stadium. Arbiter Donatas Rumsas dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Kopenhaga.
35'
34'
33'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
32'
Manchester United FC musi uważać. FC Kopenhaga ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga w pobliżu pola karnego.
31'
30'
Harry Maguire strzela głową, ale piłka wybita.
Bruno Fernandes będzie wykonywał rzut rożny.
29'
Manchester United FC bez gola, Rasmus Hojlund próbował pokonać bramkarza.
28'
Rasmus Hojlund podwyższa na 0-2.
25'
15'
Raphael Varane w miejsce cierpiącego na uraz Jonny Evans.
13'
Jonny Evans (Manchester United FC) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
12'
Ależ emocje! FC Kopenhaga! Strzela Rasmus Falk, ale mimo iż celnie to na Parken Stadium (Kopenhaga) wynik pozostaje bez zmian.
11'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Parken Stadium.
9'
8'
Donatas Rumsas przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
6'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na połowie Manchester United FC.
3'
Gol! Rasmus Hojlund strzela bramkę. Manchester United FC obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 0-1.