1 - 0
Galatasaray SK
90'
Oscar Winther Hojlund zmienia Mohamed Elyounoussi na Parken Stadium.
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Parken Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na połowie Galatasaray SK.
Daniele Orsato przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
Rzut wolny z własnej połowy dla Galatasaray SK.
Daniele Orsato pokazuje drugą żółtą kartkę Lukas Lerager.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
89'
Daniele Orsato przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga, niebezpiecznie blisko pola karnego Galatasaray SK.
88'
Daniele Orsato sygnalizuje, że Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga.
87'
FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji Galatasaray SK ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
86'
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
Cedric Bakambu (Galatasaray SK) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga..
85'
Lukas Lerager (FC Kopenhaga) w sposób znaczący osłabia swoją drużynę. Sędzia Daniele Orsato pokazuje żółtą kartkę i zawodnik pauzuje w następnym meczu.
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Galatasaray SK na Parken Stadium.
Drużyna FC Kopenhaga atakuje, podanie do Mohamed Elyounoussi, który jednak nie strzela w światło bramki.
84'
FC Kopenhaga w defensywie. Tym razem wybroniona główka Cedric Bakambu (Galatasaray SK).
82'
Na Parken Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Galatasaray SK atakuje, ale główka Mauro Icardi nie trafia do bramki.
81'
Nicolai Boilesen za Elias Achouri jako drugi zmiana u gospodarze.
Daniele Orsato przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
79'
Na Parken Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Hakim Ziyech będzie wykonywał rzut rożny.
78'
Piłka bezpieczna po tym jak Galatasaray SK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Lucas Torreira ustępuje miejsca na boisku dla Sergio Oliveira.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Angelino. Na boisko wchodzi Baris Yilmaz.
77'
Galatasaray SK otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
76'
Parken Stadium. Sędzia Daniele Orsato odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
74'
Mamy wykop dla gospodarze w Kopenhaga.
Galatasaray SK przed kolejną okazją, ale Muhammed Kerem Akturkoglu strzela niecelnie.
73'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na Parken Stadium.
71'
Na Parken Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Daniele Orsato sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
70'
Mamy wykop dla goście w Kopenhaga.
Viktor Claesson (FC Kopenhaga) strzela głową, ale piłka mija bramkę FC Kopenhaga.
69'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK w pobliżu pola karnego.
68'
FC Kopenhaga musi uważać. Galatasaray SK ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
67'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Diogo Goncalves (FC Kopenhaga). Na murawę wchodzi Andreas Cornelius (FC Kopenhaga).
66'
65'
Zmiana na boisku - wchodzi Cedric Bakambu (Galatasaray SK). Murawę opuszcza Wilfried Zaha.
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Parken Stadium.
63'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Galatasaray SK.
62'
Na Parken Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
61'
Zmiana w zespole Galatasaray SK. Boisko opuszcza Kaan Ayhan, wchodzi Dries Mertens.
Zmiana. Z boiska schodzi Tete, a wchodzi Hakim Ziyech.
60'
Daniele Orsato przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
58'
Gol na 1-0 po strzale Lukas Lerager. FC Kopenhaga prowadzi.
56'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Parken Stadium.
55'
Arbiter spotkania Daniele Orsato pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Galatasaray SK.
Galatasaray SK ma wykop z linii 5. metra.
FC Kopenhaga znów przed szansą, ale tym razem Mohamed Elyounoussi nie trafia.
54'
Na własnej połowie wykona FC Kopenhaga rzut wolny.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
52'
51'
Rzut rożny dla Galatasaray SK, który wykona Muhammed Kerem Akturkoglu.
50'
Galatasaray SK ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
49'
48'
FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK..
Lewa róg boiska - czy FC Kopenhaga wykorzysta szansę?
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na połowie FC Kopenhaga.
45'
44'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na Parken Stadium.
Lewa róg boiska - czy Galatasaray SK wykorzysta szansę?
43'
Galatasaray SK ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
41'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Galatasaray SK.
39'
38'
Rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie FC Kopenhaga.
37'
Żółtka kartka dla Elias Jelert Kristensen na Parken Stadium.
36'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
35'
Gra toczy się dalej, Peter Ankersen (FC Kopenhaga) może kontynuować grę.
Mecz jest na moment przerwany. Peter Ankersen (FC Kopenhaga) odnosi jakąś kontuzję.
33'
Daniele Orsato sygnalizuje rzut wolny dla Galatasaray SK na połowie przeciwnika.
32'
31'
Diogo Goncalves będzie wykonywał rzut rożny.
29'
28'
27'
Szczęśliwie Davinson Sanchez może grać dalej.
26'
Davinson Sanchez (Galatasaray SK) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
23'
22'
W Kopenhaga drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
21'
20'
19'
18'
17'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Kopenhaga w Kopenhaga.
15'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
14'
Rzut rożny dla Galatasaray SK, który wykona Angelino.
13'
Na połowie FC Kopenhaga Galatasaray SK wykona rzut wolny.
12'
11'
Daniele Orsato sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
10'
9'
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
Czy FC Kopenhaga wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
8'
Peter Ankersen (FC Kopenhaga) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
6'
5'
W Kopenhaga, Galatasaray SK atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
4'
Parken Stadium (Kopenhaga). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Diogo Goncalves (FC Kopenhaga).