Koniec meczu
90'
FC Kopenhaga ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
FC Kopenhaga w natarciu. Jordan Larsson strzela głową na bramkę zespołu Bayern Monachium, ale ich defensywa wybija piłkę.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Rzut wolny dla drużyny goście na Parken Stadium.
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Parken Stadium.
soccer-goal Created with Sketch.
Koleja szansa na gola w Kopenhaga. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Jordan Larsson (FC Kopenhaga), ale podłuje.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Parken Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Żółty kartonik ogląda Denis Vavro (FC Kopenhaga). To zła wiadomość dla drużyny.
Shape Created with Sketch.
89'
Orel Grinfeeld przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
88'
Na Parken Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
87'
Bayern Monachium: schodzi Kingsley Coman, za niego zagra Eric Maxim Choupo-Moting.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Czy FC Kopenhaga wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
86'
W Kopenhaga drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Z bardzo dobrej pozycji FC Kopenhaga ma wyrzut z linii bocznej.
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
85'
Jacob Neestrup dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Mohamed Elyounoussi. Na boisko wchodzi Jordan Larsson (FC Kopenhaga).
Zmiana w zespole FC Kopenhaga. Boisko opuszcza Diogo Goncalves, wchodzi Orri Steinn Oskarsson.
83'
Bayern Monachium wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-2 na korzyść zespołu Bayern Monachium.
Group 9 Copy Created with Sketch.
81'
Na Parken Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Główka Leon Goretzka (Bayern Monachium)....niecelnie.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na połowie Bayern Monachium.
79'
78'
Bayern Monachium: schodzi Jamal Musiala, za niego zagra Leon Goretzka.
FC Kopenhaga dokonują zmiany w swoim zespole. Jacob Neestrup decyduje o tym, że na boisko wchodzi Valdemar Lund Jensen, a na ławce siada Kevin Diks.
77'
Mathys Tel zmienia Leroy Sane na Parken Stadium.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Konrad Laimer. Na boisko wchodzi Thomas Muller.
Mamy wykop dla gospodarze w Kopenhaga.
74'
Parken Stadium (Kopenhaga). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mohamed Elyounoussi (FC Kopenhaga).
73'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
Niestety Leroy Sane (Bayern Monachium) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
71'
FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na Parken Stadium.
70'
Orel Grinfeeld przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Kopenhaga otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
69'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Bayern Monachium. Sędzia spotkania Orel Grinfeeld jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Parken Stadium (Kopenhaga).
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
67'
Mamy gola wyrównującego. Zawodnik Jamal Musiala swoim strzałem do bramki przeciwników zmienia rezultat na 1-1.
66'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
65'
Parken Stadium (Kopenhaga). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Roony Bardghji (FC Kopenhaga), na ławce siada Elias Achouri.
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
Konrad Laimer
Parken Stadium. Sędzia Orel Grinfeeld odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
64'
FC Kopenhaga otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
63'
Żółtą kartkę ogląda Lukas Lerager (FC Kopenhaga).
62'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
59'
Orel Grinfeeld sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
58'
Na połowie Bayern Monachium FC Kopenhaga wykona rzut wolny.
55'
Prowadzenie dla FC Kopenhaga po golu Lukas Lerager.
54'
Ależ emocje! Bayern Monachium! Strzela Joshua Kimmich, ale mimo iż celnie to na Parken Stadium (Kopenhaga) wynik pozostaje bez zmian.
Birger Meling otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
53'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Bayern Monachium!
52'
Na Parken Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
50'
Orel Grinfeeld sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga.
47'
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga..
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Parken Stadium.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
Na Parken Stadium uderzał na bramkę Leroy Sane z Bayern Monachium, bez efektu.
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Parken Stadium.
44'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Bayern Monachium w Kopenhaga.
43'
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Joshua Kimmich.
Lewa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
42'
41'
Na Parken Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
40'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Kopenhaga.
39'
Na własnej połowie wykona FC Kopenhaga rzut wolny.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium w pobliżu pola karnego.
36'
35'
Orel Grinfeeld sygnalizuje rzut wolny dla FC Kopenhaga na ich własnej połowie.
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Leroy Sane.
32'
Bayern Monachium otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
30'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
29'
Bayern Monachium przed kolejną okazją, ale Joshua Kimmich strzela niecelnie.
28'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Group Created with Sketch.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
27'
Nie ma gola dla FC Kopenhaga po główce Mohamed Elyounoussi. Piłka wybita.
Orel Grinfeeld sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
26'
23'
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
Rzut wolny dla FC Kopenhaga na połowie Bayern Monachium.
21'
Orel Grinfeeld przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
19'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
16'
Na spalonym Harry Kane (Bayern Monachium).
15'
14'
Orel Grinfeeld sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
13'
11'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na połowie FC Kopenhaga.
9'
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
8'
4'
FC Kopenhaga bez gola, Mohamed Elyounoussi próbował pokonać bramkarza.
3'
Orel Grinfeeld przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
Diogo Goncalves będzie wykonywał rzut rożny.
2'
Orel Grinfeeld przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
Bayern Monachium musi uważać. FC Kopenhaga ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.