Ousmane Dembele 40' Vitinha 54' Kylian Mbappe 61' Kylian Mbappe 89'
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
FC Barcelona w kolejnym meczu bez Fermin Lopez Marin, który dostał żółtą kartkę.
Shape Created with Sketch.
Na własnej połowie wykona Paris Saint-Germain FC rzut wolny.
Żółtą kartkę ogląda Raphinha (FC Barcelona).
Istvan Kovacs po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Group Created with Sketch.
FC Barcelona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Czy FC Barcelona wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na Olímpic Lluís Companys.
Rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
Niestety Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Istvan Kovacs przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na połowie FC Barcelona.
Piłka bezpieczna po tym jak Paris Saint-Germain FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Paris Saint-Germain FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
Już 1-4 po golu Kylian Mbappe.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Marco Asensio (Paris Saint-Germain FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Ależ emocje! Paris Saint-Germain FC! Strzela Kylian Mbappe, ale mimo iż celnie to na Olímpic Lluís Companys (Barcelona) wynik pozostaje bez zmian.
Lewa róg boiska - czy FC Barcelona wykorzysta szansę?
corner2 Created with Sketch.
88'
Raphinha będzie wykonywał rzut rożny.
Zmiana w zespole Paris Saint-Germain FC. Boisko opuszcza Ousmane Dembele, wchodzi Randal Kolo Muani.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
87'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
Gianluigi Donnarumma otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
86'
Istvan Kovacs przyznaje Paris Saint-Germain FC wykop z linii 5. metra.
soccer-goal Created with Sketch.
85'
Istvan Kovacs odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Barcelona.
84'
Dobra pozycja dla graczy FC Barcelona przy tym rzucie wolnym.
Na Olímpic Lluís Companys drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
83'
Fermin Lopez Marin zmienia Frenkie de Jong na Olímpic Lluís Companys.
82'
Zmiana. Z boiska schodzi Joao Cancelo, a wchodzi Joao Felix.
80'
Paris Saint-Germain FC dokonują zmiany w swoim zespole. Luis Enrique decyduje o tym, że na boisko wchodzi Manuel Ugarte, a na ławce siada Warren Zaire Emery.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
79'
Prawa róg boiska - czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta szansę?
78'
Paris Saint-Germain FC ma wykop z linii 5. metra.
Raphinha po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Barcelona.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
77'
Olímpic Lluís Companys. Sędzia Istvan Kovacs odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Paris Saint-Germain FC.
Marco Asensio za Fabian Ruiz jako drugi zmiana u goście.
Bradley Barcola ustępuje miejsca na boisku dla Lee Kang-in.
76'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Barcelona.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC w pobliżu pola karnego.
75'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na połowie Paris Saint-Germain FC.
74'
Istvan Kovacs sygnalizuje, że FC Barcelona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Paris Saint-Germain FC.
73'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Robert Lewandowski (FC Barcelona) nie strzela bramki.
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Barcelona.
72'
71'
Paris Saint-Germain FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Istvan Kovacs sygnalizuje, że Paris Saint-Germain FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Barcelona.
69'
Ousmane Dembele będzie wykonywał rzut rożny.
68'
66'
Olímpic Lluís Companys. Arbiter Istvan Kovacs dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Paris Saint-Germain FC.
65'
Żółta kartka dla Ilkay Gundogan.
64'
Rzut rożny dla FC Barcelona, który wykona Ilkay Gundogan.
62'
Arbiter spotkania Istvan Kovacs pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Paris Saint-Germain FC.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Olímpic Lluís Companys.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Pedri. Na boisko wchodzi Ferran Torres.
61'
Gol z rzutu karnego. Paris Saint-Germain FC powieksza swoją przewagę nad rywalem. Aktualny wynik to 1-3.
59'
Joao Cancelo
Penalty_advantage Created with Sketch.
58'
Główka! Strzela Robert Lewandowski (FC Barcelona), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Paris Saint-Germain FC.
56'
Na Olímpic Lluís Companys wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Drużyna FC Barcelona atakuje, podanie do Ilkay Gundogan, który jednak nie strzela w światło bramki.
54'
Gol! Vitinha (Paris Saint-Germain FC) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 1-2.
Paris Saint-Germain FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
Istvan Kovacs przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
52'
Fabian Ruiz (Paris Saint-Germain FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
50'
Robert Lewandowski (FC Barcelona) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Istvan Kovacs zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
49'
Na Olímpic Lluís Companys drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Co za okazja! Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
48'
FC Barcelona musi uważać. Paris Saint-Germain FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
47'
Mamy wykop dla gospodarze w Barcelona.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na Olímpic Lluís Companys.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
FC Barcelona otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
FC Barcelona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Paris Saint-Germain FC..
Wykop z linii 5. metra dla FC Barcelona na Olímpic Lluís Companys.
Olímpic Lluís Companys (Barcelona). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Ousmane Dembele (Paris Saint-Germain FC).
FC Barcelona znowu w komplecie. Pedri wraca do gry!
W Barcelona mamy chwilę spokoju, gracz FC Barcelona - Pedri doznał kontuzji i mamy przerwę.
Group 2 Created with Sketch.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Paris Saint-Germain FC. Sędzia spotkania Istvan Kovacs jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Olímpic Lluís Companys (Barcelona).
Istvan Kovacs sygnalizuje rzut wolny dla FC Barcelona na połowie przeciwnika.
Istvan Kovacs przyznaje FC Barcelona wykop z linii 5. metra.
Bradley Barcola strzela niecelnie.
44'
W Barcelona drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
43'
FC Barcelona ma wykop z linii 5. metra.
Paris Saint-Germain FC znów przed szansą, ale tym razem Vitinha nie trafia.
42'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Paris Saint-Germain FC w Barcelona.
40'
Paris Saint-Germain FC: żółtka kartka dla Kylian Mbappe.
Żółtka kartka dla Inigo Martinez na Olímpic Lluís Companys.
Remis na Olímpic Lluís Companys. 1-1 po golu Ousmane Dembele.
38'
Istvan Kovacs sygnalizuje rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
37'
36'
35'
Na własnej połowie wykona FC Barcelona rzut wolny.
34'
FC Barcelona: schodzi Lamine Yamal Nasraqui Ebana, za niego zagra Inigo Martinez.
Na Olímpic Lluís Companys drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
32'
Na Olímpic Lluís Companys wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Paris Saint-Germain FC przed kolejną okazją, ale Ousmane Dembele strzela niecelnie.
30'
Paris Saint-Germain FC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
29'
Czerowna kartka. FC Barcelona gra od tej pory w osłabienu. Ronald Araujo dostaje zasłużenie czerwoną kartkę od sędziego (Istvan Kovacs).
Shape Copy 6 Created with Sketch.
28'
Istvan Kovacs przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona, niebezpiecznie blisko pola karnego Paris Saint-Germain FC.
Lewa róg boiska - czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta szansę?
Paris Saint-Germain FC bez gola, Kylian Mbappe próbował pokonać bramkarza.
27'
26'
25'
24'
23'
Istvan Kovacs sygnalizuje rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
22'
21'
Na Olímpic Lluís Companys drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
20'
Mamy wykop dla goście w Barcelona.
Robert Lewandowski po niecelnym strzale nie podwyższa dla FC Barcelona.
Z bardzo dobrej pozycji FC Barcelona ma wyrzut z linii bocznej.
19'
Czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
17'
Paris Saint-Germain FC atakuje, ale główka Kylian Mbappe nie trafia do bramki.
16'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Barcelona.
15'
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na połowie FC Barcelona.
14'
12'
Prowadzenie dla FC Barcelona po golu Raphinha.
Rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
11'
Paris Saint-Germain FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Barcelona..
10'
9'
Na połowie FC Barcelona Paris Saint-Germain FC wykona rzut wolny.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Barcelona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
8'
7'
Rzut rożny dla Paris Saint-Germain FC, który wykona Ousmane Dembele.
4'
3'
2'
1'