Atletico Madryt
Mats Hummels 49' Angel Correa 64'
90'
Rzut wolny z własnej połowy dla Atletico Madryt.
Slavko Vincić sygnalizuje rzut wolny dla Borussia Dortmund na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Atletico Madryt.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Borussia Dortmund w Dortmund.
Czy Borussia Dortmund wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Signal Iduna Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Dortmund na połowie Atletico Madryt.
Zmiana na boisku - wchodzi Marco Reus (Borussia Dortmund). Murawę opuszcza Julian Brandt.
89'
Borussia Dortmund otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Atletico Madryt otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
88'
Rzut wolny dla drużyny goście na Signal Iduna Park.
87'
Borussia Dortmund ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Borussia Dortmund bez gola, Marcel Sabitzer próbował pokonać bramkarza.
86'
Jadon Sancho ustępuje miejsca na boisku dla Salih Ozcan.
Z bardzo dobrej pozycji Borussia Dortmund ma wyrzut z linii bocznej.
84'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Rodrigo De Paul (Atletico Madryt). Na murawę wchodzi Saul Niguez (Atletico Madryt).
83'
Dobra pozycja dla graczy Atletico Madryt przy tym rzucie wolnym.
81'
Niclas Fullkrug celnie strzela, ale gola nie ma.
80'
Borussia Dortmund wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atletico Madryt..
Slavko Vincić przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt, niebezpiecznie blisko pola karnego Borussia Dortmund.
76'
Atletico Madryt otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
75'
74'
Marcel Sabitzer podwyższa do 4-2.
73'
Slavko Vincić sygnalizuje, że Borussia Dortmund wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atletico Madryt.
71'
Borussia Dortmund prowadzi 3-2 dzięki główce Niclas Fullkrug.
Wykop z linii 5. metra dla Borussia Dortmund na Signal Iduna Park.
70'
Julian Brandt będzie wykonywał rzut rożny.
Signal Iduna Park. Sędzia Slavko Vincić odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Borussia Dortmund.
69'
Co za okazja! Julian Brandt (Borussia Dortmund) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
68'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Borussia Dortmund!
Rzut wolny dla Borussia Dortmund na połowie Atletico Madryt.
67'
Na Signal Iduna Park wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Główka Jamie Bynoe Gittens (Borussia Dortmund)....niecelnie.
66'
Borussia Dortmund dokonują zmiany w swoim zespole. Edin Terzic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Jamie Bynoe Gittens, a na ławce siada Karim Adeyemi.
64'
Angel Correa (Atletico Madryt) strzela bramkę wyrównującą. Aktualny wynik to 2-2.
62'
Czy Atletico Madryt wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Signal Iduna Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
61'
Rzut wolny dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
58'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Borussia Dortmund.
57'
Mamy wykop dla gospodarze w Dortmund.
Angel Correa po niecelnym strzale nie podwyższa dla Atletico Madryt.
56'
55'
54'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Signal Iduna Park.
53'
Borussia Dortmund ma wykop z linii 5. metra.
52'
Wykop z linii 5. metra dla Atletico Madryt na Signal Iduna Park.
Slavko Vincić przyznaje Atletico Madryt wykop z linii 5. metra.
49'
Atletico Madryt zdobywa bramkę po samobójczym trafieniu Mats Hummels.
Lewa róg boiska - czy Atletico Madryt wykorzysta szansę?
48'
Atletico Madryt ma wykop z linii 5. metra.
46'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Atletico Madryt w Dortmund.
Diego Pablo Simeone dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Cesar Azpilicueta. Na boisko wchodzi Rodrigo Riquelme Reche (Atletico Madryt).
Angel Correa za Alvaro Morata jako drugi zmiana u goście.
Atletico Madryt: schodzi Nahuel Molina, za niego zagra Pablo Barrios Rivas.
45'
Borussia Dortmund ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Żółtka kartka dla Mario Hermoso na Signal Iduna Park.
44'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Atletico Madryt.
43'
Borussia Dortmund w kolejnym meczu bez Julian Ryerson, który dostał żółtą kartkę.
41'
Na własnej połowie wykona Borussia Dortmund rzut wolny.
39'
Ian Maatsen (Borussia Dortmund) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 2-0.
38'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Emre Can (Borussia Dortmund) nie strzela bramki.
37'
Rzut wolny dla Borussia Dortmund na ich własnej połowie.
34'
Gol! Julian Brandt strzela bramkę. Borussia Dortmund obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
33'
Atletico Madryt musi uważać. Borussia Dortmund ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
30'
Slavko Vincić sygnalizuje rzut wolny dla Borussia Dortmund na ich własnej połowie.
Cesar Azpilicueta (Atletico Madryt) opuści kolejny mecz z powodu otrzymanej żółtej kartki.
28'
W Dortmund drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
27'
Marcel Sabitzer strzela niecelnie.
26'
Rzut wolny z własnej połowy dla Borussia Dortmund.
24'
Nahuel Molina nie zgadza się z decyzją sędziego, który odgwizdał spalonego.
23'
Slavko Vincić przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla Atletico Madryt na połowie Borussia Dortmund.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na Signal Iduna Park.
21'
Mamy wykop dla goście w Dortmund.
20'
18'
Na Signal Iduna Park uderzał na bramkę Karim Adeyemi z Borussia Dortmund, bez efektu.
16'
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Dortmund w pobliżu pola karnego.
13'
Borussia Dortmund zaatakował, ale Jadon Sancho na spalonym.
12'
Odgwizdany ofsajd na Alvaro Morata.
Borussia Dortmund ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Borussia Dortmund otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
10'
Atletico Madryt otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
7'
Rzut rożny dla Atletico Madryt, który wykona Antoine Griezmann.
6'
Antoine Griezmann (Atletico Madryt) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
5'
Atletico Madryt znów przed szansą, ale tym razem Alvaro Morata nie trafia.
4'
Borussia Dortmund jednak bez gola, strzał Julian Ryerson obroniony.
3'
Na Signal Iduna Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.