Rasmus Hojlund 49' Casemiro 88' Casemiro 90'
90'
Casemiro zmniejsza straty drużyny goście na 4-3.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Manchester United FC!
Czy Manchester United FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Mathys Tel podwyższa do 4-2.
Bayern Monachium w rozpaczy. Thomas Muller trafia w słupek!
Dobra pozycja dla graczy Manchester United FC przy tym rzucie wolnym.
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
89'
Glenn Nyberg sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester United FC.
88'
Mamy gola, dzięki któremu Manchester United FC zmniejsza stratę bramkową. Wynik spotkania ulega zmianie na 3-2.
87'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Harry Kane (Bayern Monachium). Na murawę wchodzi Thomas Muller (Bayern Monachium).
Leroy Sane ustępuje miejsca na boisku dla Mathys Tel.
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
86'
Na własnej połowie wykona Manchester United FC rzut wolny.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
Na Allianz Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna Manchester United FC atakuje, podanie do Alejandro Garnacho Ferreyra, który jednak nie strzela w światło bramki.
83'
Ależ emocje! Bayern Monachium! Strzela Eric Maxim Choupo-Moting, ale mimo iż celnie to na Allianz Arena (Monachium) wynik pozostaje bez zmian.
81'
Zmiana w zespole Manchester United FC. Boisko opuszcza Facundo Pellistri, wchodzi Alejandro Garnacho Ferreyra.
Zmiana. Z boiska schodzi Rasmus Hojlund, a wchodzi Anthony Martial.
80'
Glenn Nyberg przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium, niebezpiecznie blisko pola karnego Manchester United FC.
Bayern Monachium bez gola, Leroy Sane próbował pokonać bramkarza.
79'
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Joshua Kimmich.
78'
Co za okazja! Eric Maxim Choupo-Moting (Bayern Monachium) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
75'
Zmiana na boisku - wchodzi Eric Maxim Choupo-Moting (Bayern Monachium). Murawę opuszcza Jamal Musiala.
Piłka bezpieczna po tym jak Manchester United FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na połowie Manchester United FC.
72'
Glenn Nyberg przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
69'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Christian Eriksen. Na boisko wchodzi Scott McTominay.
68'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na ich własnej połowie.
67'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
65'
Allianz Arena. Sędzia Glenn Nyberg odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
64'
Niestety Leroy Sane (Bayern Monachium) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
63'
Bayern Monachium: schodzi Serge Gnabry, za niego zagra Kingsley Coman.
62'
Bayern Monachium: żółtka kartka dla Leon Goretzka.
Lisandro Martinez (Manchester United FC) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Glenn Nyberg zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Z bardzo dobrej pozycji Bayern Monachium ma wyrzut z linii bocznej.
Serge Gnabry celnie strzela, ale gola nie ma.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC na Allianz Arena.
60'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
Manchester United FC przed kolejną okazją, ale Sergio Reguilon strzela niecelnie.
59'
Manchester United FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
Glenn Nyberg przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
58'
Lewa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
57'
Manchester United FC ma wykop z linii 5. metra.
56'
Allianz Arena (Monachium). Konrad Laimer trafia w słupek! Bayern Monachium bez gola!
53'
Bayern Monachium powiększa swoją przewagę i doprowadza do wyniku 3-1. Zdobywcą bramki jest Harry Kane.
52'
Christian Eriksen
Penalty_advantage Created with Sketch.
51'
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
49'
Na 2-1 zmniejsza straty Manchester United FC po golu Rasmus Hojlund.
48'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester United FC w pobliżu pola karnego.
47'
Glenn Nyberg przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Z bardzo dobrej pozycji Manchester United FC ma wyrzut z linii bocznej.
46'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
45'
Mamy wykop dla goście w Monachium.
Bayern Monachium znów przed szansą, ale tym razem Leroy Sane nie trafia.
42'
Glenn Nyberg przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
40'
Na Allianz Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
39'
W Monachium drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Manchester United FC w Monachium.
37'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
Rasmus Hojlund (Manchester United FC) strzela głową, ale piłka mija bramkę Manchester United FC.
36'
Bruno Fernandes (Manchester United FC) strzela, ale niecelnie.
35'
Na połowie Bayern Monachium Manchester United FC wykona rzut wolny.
34'
Sergio Reguilon strzela niecelnie.
32'
Serge Gnabry (Bayern Monachium) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 2-0.
30'
28'
Gol! Leroy Sane strzela bramkę. Bayern Monachium obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
26'
Bayern Monachium otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
25'
Bayern Monachium atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
23'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Allianz Arena.
21'
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
18'
Wykop z linii 5. metra dla Manchester United FC na Allianz Arena.
Marcus Rashford (Manchester United FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
16'
Mamy wykop dla gospodarze w Monachium.
Bayern Monachium musi uważać. Manchester United FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
15'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Manchester United FC niebezpiecznie blisko bramki Bayern Monachium.
14'
13'
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
12'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
10'
Manchester United FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
9'
Manchester United FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
7'
Leroy Sane (Bayern Monachium) na pozycji spalonej.
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
6'
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
Rzut rożny dla Manchester United FC, który wykona Bruno Fernandes.
5'
Christian Eriksen będzie wykonywał rzut rożny.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Christian Eriksen (Manchester United FC) nie strzela bramki.