Cedric Bakambu 90'
90'
Galatasaray SK ma wykop z linii 5. metra.
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
Cedric Bakambu otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Antonio Nobre ma dziś sporo pracy. Galatasaray SK muszą uważać na kartki.
Galatasaray SK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Thomas Muller (Bayern Monachium) na pozycji spalonej.
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Cedric Bakambu (Galatasaray SK) zmienia rezultat spotkania na 2-1. Dzięki temu zmniejsza się różnica bramkowa dzieląca oba zespoły.
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na połowie Bayern Monachium.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Galatasaray SK.
Drużyna Bayern Monachium atakuje, podanie do Thomas Muller, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
89'
Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
88'
Zmiana. Z boiska schodzi Kingsley Coman, a wchodzi Serge Gnabry.
86'
Już 2-0 po golu Harry Kane.
84'
Antonio Nobre sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
81'
Bramka! Harry Kane (Bayern Monachium) główką daje prowadzenie dla swojego zespołu na 1-0.
79'
Galatasaray SK w niebezpieczeństwie. Bayern Monachium ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
78'
Zmiana na boisku - wchodzi Cedric Bakambu (Galatasaray SK). Murawę opuszcza Wilfried Zaha.
Allianz Arena (Monachium). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Victor Nelsson (Galatasaray SK), na ławce siada Angelino.
77'
Na Allianz Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
75'
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
74'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Antonio Nobre przyznaje Galatasaray SK wykop z linii 5. metra.
73'
Antonio Nobre sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
72'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Dayot Upamecano. Na boisko wchodzi Konrad Laimer.
71'
Na własnej połowie wykona Galatasaray SK rzut wolny.
69'
Mauro Icardi ustępuje miejsca na boisku dla Tete.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Kaan Ayhan (Galatasaray SK). Na murawę wchodzi Sergio Oliveira (Galatasaray SK).
68'
Mamy wykop dla goście w Monachium.
Kingsley Coman (Bayern Monachium) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
67'
Antonio Nobre sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK.
66'
Odgwizdany ofsajd na Kingsley Coman.
65'
Na Allianz Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Bayern Monachium przed kolejną okazją, ale Kingsley Coman strzela niecelnie.
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
62'
Ofsajd zawodnika goście.
61'
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
Mauro Icardi (Galatasaray SK) strzela głową, ale piłka mija bramkę Galatasaray SK.
Galatasaray SK ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
59'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
57'
Okan Buruk dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Hakim Ziyech. Na boisko wchodzi Baris Yilmaz (Galatasaray SK).
Koleja szansa na gola w Monachium. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Harry Kane (Bayern Monachium), ale podłuje.
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
56'
Antonio Nobre przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
55'
Rzut wolny dla drużyny goście na Allianz Arena.
53'
Bayern Monachium w rozpaczy. Harry Kane trafia w słupek!
52'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Dayot Upamecano (Bayern Monachium) główkuje, ale tym razem chybia.
51'
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
50'
Galatasaray SK zaatakował, ale Hakim Ziyech na spalonym.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
47'
45'
W Monachium drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
Allianz Arena. Sędzia Antonio Nobre odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Galatasaray SK.
44'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
Davinson Sanchez (Galatasaray SK) strzela, ale niecelnie.
Galatasaray SK otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Galatasaray SK w Monachium.
43'
Co za okazja! Mauro Icardi (Galatasaray SK) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
42'
Allianz Arena. Sędzia Antonio Nobre odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
41'
Na spalonym Mauro Icardi (Galatasaray SK).
Antonio Nobre sygnalizuje, że Galatasaray SK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
40'
Pierwszy zmiana w zespole Bayern Monachium. Urazu doznaje Jamal Musiala. Na Allianz Arena pojawia się Thomas Muller.
Jamal Musiala (Bayern Monachium) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
38'
Na Allianz Arena Antonio Nobre gwiżdże, Jamal Musiala na pozycji spalonej.
37'
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Galatasaray SK..
36'
35'
Wykop z linii 5. metra dla Galatasaray SK na Allianz Arena.
34'
Rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie Galatasaray SK.
Arbiter spotkania Antonio Nobre pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Galatasaray SK.
33'
Czy Galatasaray SK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Antonio Nobre przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
32'
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Gra toczy się dalej, Hakim Ziyech (Galatasaray SK) może kontynuować grę.
31'
Hakim Ziyech (Galatasaray SK) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Antonio Nobre zarządza krótką przerwę.
30'
Leroy Sane (Bayern Monachium) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
29'
28'
Bayern Monachium znów przed szansą, ale tym razem Jamal Musiala nie trafia.
26'
25'
22'
Leroy Sane strzela niecelnie.
Na Allianz Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
21'
20'
Rzut wolny dla Galatasaray SK na ich własnej połowie.
19'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Bayern Monachium. Sędzia spotkania Antonio Nobre jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Allianz Arena (Monachium).
16'
Z bardzo dobrej pozycji Bayern Monachium ma wyrzut z linii bocznej.
15'
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
14'
Rzut wolny z własnej połowy dla Galatasaray SK.
Galatasaray SK musi uważać. Bayern Monachium ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
13'
Lewa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
12'
11'
9'
Na połowie Bayern Monachium Galatasaray SK wykona rzut wolny.
8'
Piłka bezpieczna po tym jak Galatasaray SK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.