0 - 0
FC Kopenhaga
90'
FC Kopenhaga ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Diogo Goncalves. Na boisko wchodzi Oscar Winther Hojlund.
89'
Stephanie Frappart sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
Stephanie Frappart sygnalizuje, że FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
88'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
Elias Achouri celnie strzela, ale gola nie ma.
87'
FC Kopenhaga ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Lewa róg boiska - czy FC Kopenhaga wykorzysta szansę?
FC Kopenhaga otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
86'
Czwarty zmiana w zespole Bayern Monachium. Urazu doznaje Alphonso Davies. Na Allianz Arena pojawia się Frans Kratzig.
FC Kopenhaga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
85'
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
84'
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga..
83'
Na Allianz Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
82'
Mamy wykop dla goście w Monachium.
80'
Wykop z linii 5. metra dla FC Kopenhaga na Allianz Arena.
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
77'
Bayern Monachium na Allianz Arena znów w komplecie, Alphonso Davies wraca do gry.
76'
Mecz jest na moment przerwany. Alphonso Davies (Bayern Monachium) odnosi jakąś kontuzję.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Kopenhaga otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
75'
Stephanie Frappart przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
74'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga na Allianz Arena.
Sven Ulreich (Bayern Monachium) dostaje żółtą kartkę, a nie ma go na boisku.
72'
Stephanie Frappart przyznaje FC Kopenhaga wykop z linii 5. metra.
Bayern Monachium przed kolejną okazją, ale Leroy Sane strzela niecelnie.
71'
Peter Ankersen w miejsce cierpiącego na uraz Nicolai Boilesen.
Stephanie Frappart przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Allianz Arena. Sztab medyczny sprawdza czy Nicolai Boilesen (FC Kopenhaga) może grać dalej.
69'
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
68'
Allianz Arena. Sędzia Stephanie Frappart odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Harry Kane (Bayern Monachium) nie strzela bramki.
67'
64'
Zmiana. Z boiska schodzi Mathys Tel, a wchodzi Serge Gnabry.
Bayern Monachium dokonują zmiany w swoim zespole. Thomas Tuchel decyduje o tym, że na boisko wchodzi Aleksandar Pavlovic, a na ławce siada Raphael Guerreiro.
Bayern Monachium: schodzi Kingsley Coman, za niego zagra Leroy Sane.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Kopenhaga w pobliżu pola karnego.
63'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Kopenhaga.
61'
Zmiana w zespole FC Kopenhaga. Boisko opuszcza Roony Bardghji, wchodzi Elias Achouri.
60'
Orri Steinn Oskarsson zmienia Viktor Claesson na Allianz Arena.
59'
FC Kopenhaga musi uważać. Bayern Monachium ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
58'
Bayern Monachium otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
55'
FC Kopenhaga: żółtka kartka dla Rasmus Falk.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Bayern Monachium.
54'
Rzut wolny dla FC Kopenhaga na połowie Bayern Monachium.
Na Allianz Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
51'
48'
47'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
Diogo Goncalves (FC Kopenhaga) strzela, ale niecelnie.
46'
Thomas Muller (Bayern Monachium) na pozycji spalonej.
44'
Na własnej połowie wykona FC Kopenhaga rzut wolny.
40'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Kopenhaga.
39'
Na połowie Bayern Monachium FC Kopenhaga wykona rzut wolny.
36'
Stephanie Frappart sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Kopenhaga.
35'
Dobra pozycja dla graczy FC Kopenhaga przy tym rzucie wolnym.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FC Kopenhaga!
34'
33'
Z bardzo dobrej pozycji Bayern Monachium ma wyrzut z linii bocznej.
32'
W Monachium, Bayern Monachium atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
31'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Joshua Kimmich.
30'
Główka! Strzela Thomas Muller (Bayern Monachium), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu FC Kopenhaga.
27'
Mamy wykop dla gospodarze w Monachium.
Drużyna FC Kopenhaga atakuje, podanie do Roony Bardghji, który jednak nie strzela w światło bramki.
26'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Allianz Arena.
24'
Żółtą kartkę ogląda Diogo Goncalves (FC Kopenhaga).
FC Kopenhaga w niebezpieczeństwie. Bayern Monachium ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
23'
Raphael Guerreiro strzela niecelnie.
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
20'
19'
FC Kopenhaga ma wykop z linii 5. metra.
18'
17'
Stephanie Frappart przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Kopenhaga.
16'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
15'
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.