Bukayo Saka będzie wykonywał rzut rożny.
Czy Arsenal FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na połowie Bayern Monachium.
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
Żółtka kartka dla Joshua Kimmich na Allianz Arena.
Danny Makkelie sygnalizuje rzut wolny dla Arsenal FC na ich własnej połowie.
Ofsajd zawodnika goście.
Ależ emocje! Bayern Monachium! Strzela Jamal Musiala, ale mimo iż celnie to na Allianz Arena (Monachium) wynik pozostaje bez zmian.
89'
Danny Makkelie przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
Allianz Arena (Monachium). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Dayot Upamecano (Bayern Monachium), na ławce siada Leroy Sane.
88'
Mamy wykop dla gospodarze w Monachium.
Allianz Arena (Monachium). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Martin Odegaard (Arsenal FC).
87'
Niestety Jamal Musiala (Bayern Monachium) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
86'
Edward Nketiah zmienia Takehiro Tomiyasu na Allianz Arena.
85'
Rzut wolny dla drużyny goście na Allianz Arena.
84'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Ben White (Arsenal FC).
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
82'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Bayern Monachium w Monachium.
Arsenal FC musi uważać. Bayern Monachium ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
80'
Allianz Arena. Arbiter Danny Makkelie dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Arsenal FC.
Danny Makkelie sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Arsenal FC.
79'
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
78'
W Monachium drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
77'
Allianz Arena. Sędzia Danny Makkelie odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
76'
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
Bayern Monachium: schodzi Noussair Mazraoui, za niego zagra Kim Min-jae.
75'
Rzut rożny dla Arsenal FC, który wykona Declan Rice.
74'
Arsenal FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
73'
Na Allianz Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
72'
Prawa róg boiska - czy Bayern Monachium wykorzysta szansę?
71'
69'
Mamy wykop dla goście w Monachium.
68'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Bayern Monachium.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Gabriel Martinelli. Na boisko wchodzi Leandro Trossard.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jorginho (Arsenal FC). Na murawę wchodzi Gabriel Jesus (Arsenal FC).
67'
66'
Arsenal FC ma wykop z linii 5. metra.
Leroy Sane po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayern Monachium.
63'
Prowadzenie dla zespołu Bayern Monachium: Joshua Kimmich trafia głową i mamy 1-0.
62'
Na Allianz Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Joshua Kimmich będzie wykonywał rzut rożny.
60'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC w pobliżu pola karnego.
58'
Wykop z linii 5. metra dla Arsenal FC na Allianz Arena.
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Joshua Kimmich.
55'
Bayern Monachium: żółtka kartka dla Konrad Laimer.
54'
Rzut wolny dla Arsenal FC na połowie Bayern Monachium.
Arsenal FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Danny Makkelie przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
53'
Danny Makkelie przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
Czy Arsenal FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
52'
Z bardzo dobrej pozycji Arsenal FC ma wyrzut z linii bocznej.
51'
Takehiro Tomiyasu (Arsenal FC) może kontynuować grę.
50'
Danny Makkelie przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Allianz Arena. Sztab medyczny sprawdza czy Takehiro Tomiyasu (Arsenal FC) może grać dalej.
49'
48'
Na połowie Arsenal FC Bayern Monachium wykona rzut wolny.
47'
Raphael Guerreiro (Bayern Monachium) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Bayern Monachium teraz bez szczęścia na Allianz Arena. Piłka uderzona głową przez Leon Goretzka trafia akurat w poprzeczkę.
46'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Allianz Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Arsenal FC przed kolejną okazją, ale Martin Odegaard strzela niecelnie.
45'
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Arsenal FC..
42'
Rzut wolny z własnej połowy dla Arsenal FC.
41'
Allianz Arena (Monachium). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Ben White (Arsenal FC).
40'
Arsenal FC w natarciu. Kai Havertz strzela głową na bramkę zespołu Bayern Monachium, ale ich defensywa wybija piłkę.
38'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Arsenal FC!
37'
36'
Arsenal FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
Danny Makkelie sygnalizuje, że Arsenal FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
35'
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
33'
Czy Bayern Monachium wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
32'
Danny Makkelie sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
31'
Gabriel Martinelli celnie strzela, ale gola nie ma.
30'
W Monachium, Arsenal FC atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Arsenal FC jednak bez gola, strzał Martin Odegaard obroniony.
27'
Na własnej połowie wykona Arsenal FC rzut wolny.
24'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Jamal Musiala (Bayern Monachium) nie strzela bramki.
23'
Drużyna Bayern Monachium atakuje, podanie do Noussair Mazraoui, który jednak nie strzela w światło bramki.
22'
19'
18'
17'
15'
Danny Makkelie sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
14'
12'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.