90'
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
Borussia Dortmund przed szansą na Wanda Metropolitano! Ale Julian Brandt trafia w poprzeczkę!
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na Wanda Metropolitano.
Piłka bezpieczna po tym jak Borussia Dortmund otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Atletico Madryt otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Diego Pablo Simeone dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Axel Witsel. Na boisko wchodzi Stefan Savić (Atletico Madryt).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Lino. Na boisko wchodzi Rodrigo Riquelme Reche.
Zmiana. Z boiska schodzi Nahuel Molina, a wchodzi Saul Niguez.
89'
Wykop z linii 5. metra dla Atletico Madryt na Wanda Metropolitano.
88'
Wanda Metropolitano. Sędzia Marco Guida odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Borussia Dortmund.
87'
Rzut rożny dla Borussia Dortmund, który wykona Julian Brandt.
86'
Borussia Dortmund ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
85'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Angel Correa (Atletico Madryt) nie strzela bramki.
84'
Salih Ozcan za Emre Can jako piąty zmiana u goście.
Borussia Dortmund dokonują zmiany w swoim zespole. Edin Terzic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Marco Reus, a na ławce siada Marcel Sabitzer.
83'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Atletico Madryt w Madryt.
Na Wanda Metropolitano drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
81'
Wanda Metropolitano (Madryt). Borussia Dortmund nie poddaje się i strzela gola. Aktualny wynik to 2-1.
Marco Guida przyznaje Borussia Dortmund wykop z linii 5. metra.
80'
Rodrigo De Paul ustępuje miejsca na boisku dla Angel Correa.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na połowie Borussia Dortmund.
78'
Na Wanda Metropolitano drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
77'
W Madryt drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
75'
Kolejny mecz nie dla Jose Gimenez z drużyny gospodarze. Marco Guida pokazał mu żółtą kartkę.
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Borussia Dortmund na ich własnej połowie.
Co za okazja! Lino (Atletico Madryt) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
74'
Rzut wolny dla Atletico Madryt na połowie Borussia Dortmund.
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Dortmund na Wanda Metropolitano.
73'
Na Wanda Metropolitano wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Julian Brandt (Borussia Dortmund) strzela, ale niecelnie.
Zmiana na boisku - wchodzi Jamie Bynoe Gittens (Borussia Dortmund). Murawę opuszcza Karim Adeyemi.
72'
Borussia Dortmund ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Czy Borussia Dortmund wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
71'
Borussia Dortmund otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Julian Brandt będzie wykonywał rzut rożny.
70'
Borussia Dortmund ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
69'
Mamy wykop dla gospodarze w Madryt.
67'
Na własnej połowie wykona Atletico Madryt rzut wolny.
66'
Atletico Madryt musi uważać. Borussia Dortmund ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Dortmund w pobliżu pola karnego.
Marco Guida przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Borussia Dortmund, niebezpiecznie blisko pola karnego Atletico Madryt.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Alvaro Morata (Atletico Madryt). Na murawę wchodzi Pablo Barrios Rivas (Atletico Madryt).
63'
Marco Guida sygnalizuje rzut wolny dla Borussia Dortmund na połowie przeciwnika.
61'
Na Wanda Metropolitano wykop z linii 5. metra drużyny goście.
60'
Borussia Dortmund: schodzi Niclas Fullkrug, za niego zagra Sebastian Haller.
Marco Guida sygnalizuje, że Atletico Madryt wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Borussia Dortmund.
58'
Wykop z linii 5. metra dla Borussia Dortmund na Wanda Metropolitano.
56'
55'
Gra toczy się dalej, Marcos Llorente (Atletico Madryt) może kontynuować grę.
Na Wanda Metropolitano strzela głową na bramkę Alvaro Morata (Atletico Madryt).
54'
Marcos Llorente (Atletico Madryt) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Marco Guida zarządza krótką przerwę.
53'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Wanda Metropolitano.
Ian Maatsen otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Na Wanda Metropolitano uderzał na bramkę Nahuel Molina z Atletico Madryt, bez efektu.
52'
Marco Guida przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
51'
Borussia Dortmund jednak bez gola, strzał Niclas Fullkrug obroniony.
50'
Rzut wolny z własnej połowy dla Borussia Dortmund.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Atletico Madryt.
48'
Ależ emocje! Borussia Dortmund! Strzela Marcel Sabitzer, ale mimo iż celnie to na Wanda Metropolitano (Madryt) wynik pozostaje bez zmian.
46'
Julian Brandt zmienia Felix Nmecha na Wanda Metropolitano.
45'
Borussia Dortmund znów przed szansą, ale tym razem Jadon Sancho nie trafia.
Lewa róg boiska - czy Atletico Madryt wykorzysta szansę?
Na połowie Borussia Dortmund Atletico Madryt wykona rzut wolny.
44'
43'
Ian Maatsen (Borussia Dortmund) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
42'
Marco Guida sygnalizuje, że Borussia Dortmund wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atletico Madryt.
Atletico Madryt ma wykop z linii 5. metra.
39'
Rzut wolny dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
36'
Rzut rożny dla Borussia Dortmund, który wykona Jadon Sancho.
34'
Borussia Dortmund wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atletico Madryt..
32'
Gol. Przewaga zespołu Atletico Madryt powiększa się. Gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 2-0.
Na Wanda Metropolitano drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
31'
Marco Guida przyznaje Atletico Madryt wykop z linii 5. metra.
Wanda Metropolitano. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Felix Nmecha próbuje strzału głową, ale Borussia Dortmund bez gola.
Jadon Sancho będzie wykonywał rzut rożny.
28'
Marcos Llorente (Atletico Madryt) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Marco Guida zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut wolny dla Borussia Dortmund na ich własnej połowie.
27'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Lino (Atletico Madryt).
Borussia Dortmund otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
26'
25'
Wanda Metropolitano. Sędzia Marco Guida odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Atletico Madryt.
24'
U goście żółtą katkę ogląda Emre Can.
23'
Na Wanda Metropolitano drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
22'
20'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Borussia Dortmund.
Alvaro Morata (Atletico Madryt) strzela głową, ale piłka mija bramkę Atletico Madryt.
18'
17'
Atletico Madryt ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
15'
Rzut wolny dla Borussia Dortmund na połowie Atletico Madryt.
14'
13'
Lino celnie strzela, ale gola nie ma.
10'
Rzut rożny dla Atletico Madryt, który wykona Antoine Griezmann.
9'
Czy Atletico Madryt wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?