Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Thomas Partey (Arsenal FC).
Na własnej połowie wykona Bayern Monachium rzut wolny.
Glenn Nyberg przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Z bardzo dobrej pozycji Bayern Monachium ma wyrzut z linii bocznej.
Bayern Monachium ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Zmiana w zespole Arsenal FC. Boisko opuszcza Kai Havertz, wchodzi Thomas Partey.
85'
Glenn Nyberg przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
Na Emirates Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
84'
Rzut wolny dla Arsenal FC na ich własnej połowie.
82'
Bayern Monachium otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
81'
Niestety Kingsley Coman (Bayern Monachium) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
79'
Glenn Nyberg sygnalizuje, że Arsenal FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium.
78'
Bayern Monachium otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na Emirates Stadium.
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC w pobliżu pola karnego.
77'
Piłka bezpieczna po tym jak Arsenal FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
76'
Leandro Trossard daje wyrównanie 2-2.
75'
Bayern Monachium musi uważać. Arsenal FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
74'
72'
71'
Glenn Nyberg po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na połowie Arsenal FC.
70'
Emirates Stadium. Sędzia Glenn Nyberg odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayern Monachium.
W Bayern Monachium drugi zmiana, z urazem schodzi Serge Gnabry, na jego miejsce Raphael Guerreiro.
69'
Kontuzja Serge Gnabry przerywa na chwilę spotkanie na Emirates Stadium.
68'
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
67'
Mikel Arteta dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Gabriel Martinelli. Na boisko wchodzi Leandro Trossard (Arsenal FC).
66'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jorginho (Arsenal FC). Na murawę wchodzi Gabriel Jesus (Arsenal FC).
Bayern Monachium: schodzi Leroy Sane, za niego zagra Kingsley Coman.
65'
Wykop z linii 5. metra dla Arsenal FC na Emirates Stadium.
Drużyna Bayern Monachium atakuje, podanie do Serge Gnabry, który jednak nie strzela w światło bramki.
64'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Arsenal FC na ich własnej połowie.
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
63'
Czy Arsenal FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
61'
Glenn Nyberg przyznaje Arsenal FC wykop z linii 5. metra.
Konrad Laimer (Bayern Monachium) strzela, ale niecelnie.
59'
Rzut wolny dla Arsenal FC na połowie Bayern Monachium.
57'
Na Emirates Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Leon Goretzka po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayern Monachium.
55'
Arbiter spotkania Glenn Nyberg pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Bayern Monachium.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Arsenal FC.
54'
53'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
52'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Arsenal FC w Londyn.
51'
Na Emirates Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Declan Rice strzela niecelnie.
50'
Czy Arsenal FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
49'
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na Emirates Stadium.
Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Arsenal FC..
48'
Rzut wolny dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
Na połowie Bayern Monachium Arsenal FC wykona rzut wolny.
Arsenal FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
46'
Zmiana. Z boiska schodzi Jakub Kiwior, a wchodzi Ołeksandr Zinczenko.
45'
W Londyn, Arsenal FC atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
W Londyn drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Glenn Nyberg przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
44'
43'
42'
Prawa róg boiska - czy Arsenal FC wykorzysta szansę?
41'
Glenn Nyberg przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
40'
Arsenal FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
39'
38'
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayern Monachium.
37'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na Emirates Stadium.
Emirates Stadium. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Gabriel Magalhaes próbuje strzału głową, ale Arsenal FC bez gola.
36'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Arsenal FC na połowie przeciwnika.
35'
34'
32'
Harry Kane (Bayern Monachium) zdobywa bramkę z rzutu karnego i wyprowadza zespół na prowadzenie.
30'
William Saliba
Penalty_advantage Created with Sketch.
27'
Arsenal FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
24'
23'
Z bardzo dobrej pozycji Arsenal FC ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na połowie Bayern Monachium.
22'
Bayern Monachium w defensywie. Tym razem wybroniona główka Jakub Kiwior (Arsenal FC).
21'
W Londyn drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
18'
Mamy gola wyrównującego. Zawodnik Serge Gnabry swoim strzałem do bramki przeciwników zmienia rezultat na 1-1.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla Arsenal FC na ich własnej połowie.
16'
Ależ emocje! Arsenal FC! Strzela Ben White, ale mimo iż celnie to na Emirates Stadium (Londyn) wynik pozostaje bez zmian.
12'
Na prowadzenie 1-0 wyprowadza zespół gospodarze Bukayo Saka.
11'
9'
Żółta kartka dla Alphonso Davies.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Emirates Stadium.
8'
Na własnej połowie wykona Arsenal FC rzut wolny.
7'
Arsenal FC znów przed szansą, ale tym razem Kai Havertz nie trafia.
Glenn Nyberg odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Arsenal FC.
Na Emirates Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
6'
5'
4'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayern Monachium otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.