Jonas Older Wind 43'
1 - 0
VfL Bochum
90'
VfL Bochum musi uważać. VfL Wolfsburg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Amin Sarr będzie wykonywał rzut rożny.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla VfL Wolfsburg!
VfL Bochum: żółtka kartka dla Kevin Stoger.
Tobias Reichel przyznaje VfL Bochum wykop z linii 5. metra.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Volkswagen Arena.
Maximilian Arnold ustępuje miejsca na boisku dla Mattias Svanberg.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla VfL Wolfsburg.
Rzut wolny z własnej połowy dla VfL Bochum.
Na Volkswagen Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
89'
VfL Bochum atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Czy VfL Bochum wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
87'
Philipp Forster za Patrick Osterhage jako piąty zmiana u goście.
86'
Christopher Antwi-Adjej (VfL Bochum) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Tobias Reichel zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut wolny dla VfL Wolfsburg na połowie VfL Bochum.
85'
Żółty kartonik ogląda Aster Vranckx (VfL Wolfsburg). To zła wiadomość dla drużyny.
Na własnej połowie wykona VfL Bochum rzut wolny.
84'
VfL Wolfsburg ma wykop z linii 5. metra.
83'
Tobias Reichel odgwizduje spalonego zawodnika drużyny VfL Wolfsburg.
82'
Volkswagen Arena (Wolfsburg). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Sebastiaan Bornauw wraca na boisko.
Zmiana. Z boiska schodzi Felix Passlack, a wchodzi Moritz Broschinski.
81'
Kontuzja Sebastiaan Bornauw przerywa na chwilę spotkanie na Volkswagen Arena.
80'
Rzut rożny dla VfL Wolfsburg, który wykona Maximilian Arnold.
79'
Czy VfL Wolfsburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Tobias Reichel sygnalizuje rzut wolny dla VfL Wolfsburg na ich własnej połowie.
78'
77'
Tobias Reichel sygnalizuje, że VfL Wolfsburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie VfL Bochum.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Bochum na połowie VfL Wolfsburg.
75'
VfL Bochum wykona wyrzut z linii bocznej na połowie VfL Wolfsburg..
Volkswagen Arena (Wolfsburg). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jakub Kamiński (VfL Wolfsburg), na ławce siada Kilian Fischer.
74'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla VfL Bochum w Wolfsburg.
72'
Tobias Reichel sygnalizuje rzut wolny dla VfL Bochum na połowie przeciwnika.
71'
Tobias Reichel po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Volkswagen Arena. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Philipp Hofmann próbuje strzału głową, ale VfL Bochum bez gola.
70'
VfL Bochum ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
69'
Tobias Reichel przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Na połowie VfL Wolfsburg VfL Bochum wykona rzut wolny.
Maximilian Wittek zmienia Matúš Bero na Volkswagen Arena.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Anthony Losilla. Na boisko wchodzi Lukas Daschner.
68'
VfL Bochum otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Żółta kartka dla Kevin Paredes.
Volkswagen Arena. Sebastiaan Bornauw uderza głową na bramkę drużyny VfL Bochum, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Lewa róg boiska - czy VfL Wolfsburg wykorzysta szansę?
67'
VfL Wolfsburg jednak bez gola, strzał Amin Sarr obroniony.
66'
W Wolfsburg drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
65'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jonas Older Wind (VfL Wolfsburg). Na murawę wchodzi Kevin Behrens (VfL Wolfsburg).
Zmiana w zespole VfL Wolfsburg. Boisko opuszcza Tiago Tomas, wchodzi Kevin Paredes.
VfL Wolfsburg: schodzi Ridle Baku, za niego zagra Amin Sarr.
64'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla VfL Wolfsburg.
63'
Rzut wolny dla VfL Wolfsburg na ich własnej połowie.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Bochum w pobliżu pola karnego.
VfL Bochum ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Kevin Stoger będzie wykonywał rzut rożny.
61'
Rzut rożny dla VfL Bochum, który wykona Kevin Stoger.
60'
Na Volkswagen Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Tobias Reichel przyznaje wyrzut z linii bocznej dla VfL Wolfsburg, niebezpiecznie blisko pola karnego VfL Bochum.
59'
VfL Wolfsburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
58'
Na połowie VfL Bochum VfL Wolfsburg wykona rzut wolny.
57'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Wolfsburg na Volkswagen Arena.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla VfL Bochum.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Wolfsburg na ich własnej połowie.
55'
54'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Wolfsburg na połowie VfL Bochum.
53'
Żółtą kartkę ogląda Tiago Tomas (VfL Wolfsburg).
W Wolfsburg drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Na Volkswagen Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
52'
Volkswagen Arena. Sędzia Tobias Reichel odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to VfL Bochum.
Prawa róg boiska - czy VfL Bochum wykorzysta szansę?
51'
Tobias Reichel przyznaje wyrzut z linii bocznej dla VfL Bochum, niebezpiecznie blisko pola karnego VfL Wolfsburg.
50'
48'
47'
46'
Ależ emocje! VfL Wolfsburg! Strzela Yannick Gerhardt, ale mimo iż celnie to na Volkswagen Arena (Wolfsburg) wynik pozostaje bez zmian.
Zmiana na boisku - wchodzi Christopher Antwi-Adjej (VfL Bochum). Murawę opuszcza Takuma Asano.
45'
VfL Bochum przed kolejną okazją, ale Matúš Bero strzela niecelnie.
Lewa róg boiska - czy VfL Bochum wykorzysta szansę?
Piłka bezpieczna po tym jak VfL Wolfsburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
43'
1-0 prowadzi VfL Wolfsburg po golu Jonas Older Wind.
42'
41'
Volkswagen Arena. Arbiter Tobias Reichel dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu VfL Bochum.
39'
Cel
38'
37'
Sebastiaan Bornauw otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
36'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla VfL Bochum blisko pola karnego przeciwników.
VfL Wolfsburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
34'
Rzut wolny dla VfL Bochum na połowie VfL Wolfsburg.
32'
Z bardzo dobrej pozycji VfL Bochum ma wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla drużyny goście na Volkswagen Arena.
30'
Mamy wykop dla goście w Wolfsburg.
VfL Wolfsburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
29'
Odgwizdany spalony na zawodniku VfL Wolfsburg.
28'
Wykop z linii 5. metra dla VfL Wolfsburg na Volkswagen Arena.
Patrick Osterhage (VfL Bochum) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
27'
Wyrzut z linii bocznej dla VfL Bochum na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla VfL Wolfsburg w Wolfsburg.
26'
VfL Wolfsburg na Volkswagen Arena znów w komplecie, Tiago Tomas wraca do gry.
25'
Tiago Tomas (VfL Wolfsburg) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Tobias Reichel zarządza krótką przerwę.
24'
Piłka bezpieczna po tym jak VfL Bochum otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Tobias Reichel sygnalizuje rzut wolny dla VfL Wolfsburg na połowie przeciwnika.
23'
21'
20'
18'
Tobias Reichel sygnalizuje rzut wolny dla VfL Bochum na ich własnej połowie.
17'
Ofsajd zawodnika goście.
16'
Tobias Reichel przyznaje VfL Wolfsburg wykop z linii 5. metra.
Takuma Asano strzela niecelnie.
14'
13'
Na własnej połowie wykona VfL Wolfsburg rzut wolny.
Ridle Baku będzie wykonywał rzut rożny.
12'
Na Volkswagen Arena Tobias Reichel dał żółty kartonik Patrick Osterhage i tym samym dał mu wolne w kolejnym spotkaniu.
11'
10'
Na Volkswagen Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
VfL Wolfsburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
9'
Tobias Reichel sygnalizuje, że VfL Bochum wykona wyrzut z linii bocznej na połowie VfL Wolfsburg.
7'
5'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla VfL Bochum.
Rzut wolny z własnej połowy dla VfL Wolfsburg.
Na Volkswagen Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.