Leon Goretzka 29' Harry Kane 45' Thomas Muller 53' Mathys Tel 61' Thomas Muller 66'
90'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Union Berlin w Berlin.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Union Berlin.
Gol! Yorbe Vertessen strzela bramkę i tym samym zmniejsza różnicę bramkową. Wynik meczu to 1-5.
Sven Jablonski przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Union Berlin, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayern Monachium.
89'
Czy Union Berlin wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Bayern Monachium musi uważać. Union Berlin ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
An der alten Forsterei. Sędzia Sven Jablonski odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Union Berlin.
87'
W Berlin, Bayern Monachium atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
86'
Niestety Mikkel Kaufmann (Union Berlin) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
85'
Wykop z linii 5. metra dla Union Berlin na An der alten Forsterei.
Bryan Zaragoza Martinez po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayern Monachium.
84'
An der alten Forsterei (Berlin). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Zvonarek Lovro (Bayern Monachium), na ławce siada Thomas Muller.
83'
Wyrzut z linii bocznej dla Union Berlin na ich własnej połowie.
82'
Union Berlin ma wykop z linii 5. metra.
81'
Mamy wykop dla gospodarze w Berlin.
76'
Bayern Monachium ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
74'
Na An der alten Forsterei wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Yorbe Vertessen strzela niecelnie.
72'
Rzut rożny dla Bayern Monachium, który wykona Bryan Zaragoza Martinez.
Na An der alten Forsterei uderzał na bramkę Harry Kane z Bayern Monachium, bez efektu.
71'
Thomas Tuchel dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Joshua Kimmich. Na boisko wchodzi Noussair Mazraoui (Bayern Monachium).
Zmiana na boisku - wchodzi Robin Knoche (Union Berlin). Murawę opuszcza Kevin Volland.
Konrad Laimer zmienia Leon Goretzka na An der alten Forsterei.
70'
Eric Maxim Choupo-Moting ustępuje miejsca na boisku dla Bryan Zaragoza Martinez.
Union Berlin wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayern Monachium..
69'
Bayern Monachium przed kolejną okazją, ale Mathys Tel strzela niecelnie.
68'
Sven Jablonski przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
67'
Na An der alten Forsterei drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
66'
Thomas Muller (Bayern Monachium) podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Wynik to 0-5.
64'
Bayern Monachium ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
63'
Sven Jablonski sygnalizuje rzut wolny dla Bayern Monachium na połowie przeciwnika.
61'
Mathys Tel (Bayern Monachium) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 0-4.
59'
Zmiana. Z boiska schodzi Kim Min-jae, a wchodzi Dayot Upamecano.
Union Berlin dokonują zmiany w swoim zespole. Nenad Bjelica decyduje o tym, że na boisko wchodzi Mikkel Kaufmann, a na ławce siada Diogo Leite.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Christopher Trimmel (Union Berlin). Na murawę wchodzi Josip Juranović (Union Berlin).
Zmiana w zespole Union Berlin. Boisko opuszcza Benedict Hollerbach, wchodzi Yorbe Vertessen.
Aissa Laidouni za András Schäfer jako pierwszy zmiana u gospodarze.
Spalony (Union Berlin).
54'
W Berlin drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
53'
Do 0-3 zwiększa przewagę Bayern Monachium na An der alten Forsterei.
47'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayern Monachium na An der alten Forsterei.
45'
Wyrzut z linii bocznej dla Union Berlin na połowie Bayern Monachium.
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 0-2 jest Harry Kane.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Bayern Monachium!
43'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayern Monachium.
42'
Robin Gosens celnie strzela, ale gola nie ma.
41'
Bayern Monachium atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
40'
Union Berlin zaatakował, ale Robin Gosens na spalonym.
Sven Jablonski sygnalizuje, że Bayern Monachium wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Union Berlin.
36'
Piłka bezpieczna po tym jak Union Berlin otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
35'
34'
33'
Wykop z linii 5. metra dla Bayern Monachium na An der alten Forsterei.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Lucas Tousart (Union Berlin) nie strzela bramki.
31'
Na An der alten Forsterei drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
29'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Leon Goretzka.
28'
25'
Sven Jablonski przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
24'
Sven Jablonski przyznaje Bayern Monachium wykop z linii 5. metra.
23'
Na połowie Union Berlin Bayern Monachium wykona rzut wolny.
22'
21'
Na własnej połowie wykona Union Berlin rzut wolny.
20'
An der alten Forsterei (Berlin). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Joshua Kimmich (Bayern Monachium).
18'
Union Berlin otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na An der alten Forsterei wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna Bayern Monachium atakuje, podanie do Eric Maxim Choupo-Moting, który jednak nie strzela w światło bramki.
16'
Bayern Monachium ma wykop z linii 5. metra.
14'
13'
Harry Kane (Bayern Monachium) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Kevin Volland będzie wykonywał rzut rożny.
12'
Lewa róg boiska - czy Union Berlin wykorzysta szansę?
11'
Na An der alten Forsterei drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
10'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Union Berlin.
9'
Bayern Monachium bez gola, Eric Maxim Choupo-Moting próbował pokonać bramkarza.
7'
6'
Thomas Muller (Bayern Monachium) strzela głową, ale piłka mija bramkę Bayern Monachium.
5'
Ależ emocje! Bayern Monachium! Strzela Harry Kane, ale mimo iż celnie to na An der alten Forsterei (Berlin) wynik pozostaje bez zmian.