Shape Copy 7 Created with Sketch.
Ko Itakura ustępuje miejsca na boisku dla Shio Fukuda.
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Group Created with Sketch.
Czy Borussia Monchengladbach wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Zmiana. Z boiska schodzi Robert Skov, a wchodzi David Jurasek.
Gol! Anton Stach zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 4-3. TSG Hoffenheim obejmują prowadzenie.
Group 9 Copy Created with Sketch.
89'
Jest gol! goście doprowadzają do wyrównania. Strzelcem bramki jest Robin Hack. Wynik spotkania zmienia się na 3-3.
Robin Hack będzie wykonywał rzut rożny.
corner2 Created with Sketch.
87'
Soren Storks przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
85'
Kolejny mecz nie dla Julian Weigl z drużyny goście. Soren Storks pokazał mu żółtą kartkę.
84'
Pellegrino Matarazzo dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Maximilian Beier. Na boisko wchodzi Ihlas Bebou (TSG Hoffenheim).
TSG Hoffenheim dokonują zmiany w swoim zespole. Pellegrino Matarazzo decyduje o tym, że na boisko wchodzi Anton Stach, a na ławce siada Goran Sukalo.
Zmiana na boisku - wchodzi Finn Ole Becker (TSG Hoffenheim). Murawę opuszcza Andrej Kramarić.
83'
TSG Hoffenheim otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
82'
U goście żółtą katkę ogląda Tomas Cvancara.
Shape Created with Sketch.
81'
Rzut wolny dla TSG Hoffenheim na ich własnej połowie.
80'
Nathan N`Goumou Minpole będzie wykonywał rzut rożny.
78'
Będą jeszcze emocje na PreZero Arena, bo mamy już 3-2. Robin Hack główką redukuje stratę Borussia Monchengladbach.
76'
Soren Storks sygnalizuje, że TSG Hoffenheim wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Borussia Monchengladbach.
75'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Borussia Monchengladbach. Sędzia spotkania Soren Storks jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie PreZero Arena (Sinsheim).
W Sinsheim drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
74'
Piłka bezpieczna po tym jak Borussia Monchengladbach otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Monchengladbach na połowie TSG Hoffenheim.
Wyrzut z linii bocznej dla TSG Hoffenheim na połowie Borussia Monchengladbach.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Borussia Monchengladbach.
soccer-goal Created with Sketch.
TSG Hoffenheim przed kolejną okazją, ale Andrej Kramarić strzela niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
71'
Borussia Monchengladbach ma wykop z linii 5. metra.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Ozan Kabak (TSG Hoffenheim). Na murawę wchodzi John Brooks (TSG Hoffenheim).
70'
Borussia Monchengladbach: schodzi Rocco Reitz, za niego zagra Tomas Cvancara.
69'
PreZero Arena (Sinsheim). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Nathan N`Goumou Minpole (Borussia Monchengladbach), na ławce siada Marvin Friedrich.
Joe Scally za Stefan Lainer jako pierwszy zmiana u goście.
Czy TSG Hoffenheim wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Borussia Monchengladbach otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
67'
Alassane Plea nie może pogodzić się z decyzją sędziego Soren Storks, który odgwizdał spalonego.
66'
Gol. Przewaga zespołu TSG Hoffenheim powiększa się. Gospodarze są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 3-1.
65'
Soren Storks sygnalizuje rzut wolny dla TSG Hoffenheim na ich własnej połowie.
64'
Mamy wykop dla gospodarze w Sinsheim.
63'
Prawa róg boiska - czy TSG Hoffenheim wykorzysta szansę?
62'
Borussia Monchengladbach ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Monchengladbach w pobliżu pola karnego.
58'
Na prowadzenie 2-1 wyprowadza zespół gospodarze Goran Sukalo.
57'
56'
PreZero Arena. Sędzia Soren Storks odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to TSG Hoffenheim.
53'
Na własnej połowie wykona Borussia Monchengladbach rzut wolny.
52'
51'
Soren Storks sygnalizuje rzut wolny dla TSG Hoffenheim niebezpiecznie blisko bramki Borussia Monchengladbach.
Wykop z linii 5. metra dla Borussia Monchengladbach na PreZero Arena.
Pavel Kadeřábek (TSG Hoffenheim) strzela, ale niecelnie.
49'
Żółtka kartka dla Ozan Kabak na PreZero Arena.
Rzut wolny z własnej połowy dla Borussia Monchengladbach.
48'
TSG Hoffenheim ma wykop z linii 5. metra.
Rzut rożny dla Borussia Monchengladbach, który wykona Robin Hack.
46'
Na PreZero Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Borussia Monchengladbach ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na PreZero Arena uderzał na bramkę Andrej Kramarić z TSG Hoffenheim, bez efektu.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
44'
Na PreZero Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
43'
Mamy wykop dla goście w Sinsheim.
42'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na PreZero Arena.
41'
Soren Storks przyznaje Borussia Monchengladbach wykop z linii 5. metra.
39'
Robin Hack (Borussia Monchengladbach) strzela bramkę wyrównującą. Aktualny wynik to 1-1.
38'
Wyrzut z linii bocznej dla TSG Hoffenheim na ich własnej połowie.
36'
Wout Weghorst strzela bramkę i TSG Hoffenheim wychodzi na prowadzenie. Sinsheim to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
34'
Soren Storks przyznaje TSG Hoffenheim wykop z linii 5. metra.
30'
TSG Hoffenheim wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Borussia Monchengladbach..
29'
26'
Robert Skov będzie wykonywał rzut rożny.
25'
Ależ emocje! Borussia Monchengladbach! Strzela Julian Weigl, ale mimo iż celnie to na PreZero Arena (Sinsheim) wynik pozostaje bez zmian.
24'
Soren Storks przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
22'
21'
20'
TSG Hoffenheim znów przed szansą, ale tym razem Goran Sukalo nie trafia.
18'
17'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Monchengladbach na ich własnej połowie.
16'
Na PreZero Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
12'
11'
9'
Borussia Monchengladbach jednak bez gola, strzał Robin Hack obroniony.
6'
4'
Wyrzut z linii bocznej dla Borussia Monchengladbach na PreZero Arena.
2'