90'
Na RheinEnergieStadion wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Matthias Jollenbeck przyznaje SV Darmstadt 98 wykop z linii 5. metra.
SV Darmstadt 98 ma wykop z linii 5. metra.
Piłka bezpieczna po tym jak 1. FC Koln otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Mamy wykop dla gospodarze w Kolonia.
Kolejny gol dla dryżyny SV Darmstadt 98. SV Darmstadt 98 sukcesywnie powiększają swoją przewagę. W chwili obecnej prowadzą 0-2.
Wykop z linii 5. metra dla SV Darmstadt 98 na RheinEnergieStadion.
89'
Rzut wolny z własnej połowy dla 1. FC Koln.
88'
Czy 1. FC Koln wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Gerrit Holtmann otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Matthias Jollenbeck ma dziś sporo pracy. SV Darmstadt 98 muszą uważać na kartki.
87'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na RheinEnergieStadion.
86'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SV Darmstadt 98.
Rzut rożny dla 1. FC Koln, który wykona Mark Uth.
85'
Mamy wykop dla goście w Kolonia.
83'
Matthias Jollenbeck przyznaje wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Koln, niebezpiecznie blisko pola karnego SV Darmstadt 98.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Tobias Kempe. Na boisko wchodzi Christoph Zimmermann.
82'
Zmiana na boisku - wchodzi Emir Karic (SV Darmstadt 98). Murawę opuszcza Fabian Nurnberger.
81'
Matthias Jollenbeck sygnalizuje rzut wolny dla 1. FC Koln na połowie przeciwnika.
80'
1. FC Koln: schodzi Jacob Christensen, za niego zagra Mark Uth.
79'
Wykop z linii 5. metra dla 1. FC Koln na RheinEnergieStadion.
78'
W Kolonia drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Matthias Jollenbeck sygnalizuje, że SV Darmstadt 98 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie 1. FC Koln.
77'
76'
Gra toczy się dalej, Mathias Honsak (SV Darmstadt 98) może kontynuować grę.
74'
Przerwa w meczu. Mathias Honsak doznał urazu.
72'
SV Darmstadt 98 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
71'
Na RheinEnergieStadion wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
70'
Na RheinEnergieStadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
69'
67'
Florian Kainz ustępuje miejsca na boisku dla Denis Huseinbasic.
Benno Schmitz za Luca Waldschmidt jako trzeci zmiana u gospodarze.
Zmiana w zespole 1. FC Koln. Boisko opuszcza Eric Martel, wchodzi Steffen Tigges.
66'
SV Darmstadt 98 dokonują zmiany w swoim zespole. Torsten Lieberknecht decyduje o tym, że na boisko wchodzi Gerrit Holtmann, a na ławce siada Tim Skarke.
Ofsajd zawodnika gospodarze.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Koln na połowie SV Darmstadt 98.
1. FC Koln ma wykop z linii 5. metra.
62'
Matthias Jollenbeck przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Koln na ich własnej połowie.
SV Darmstadt 98 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie 1. FC Koln..
60'
RheinEnergieStadion. Matthias Jollenbeck odgwizduje spalonego przez Luca Waldschmidt (1. FC Koln).
59'
1. FC Koln otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
58'
Na RheinEnergieStadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
57'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Christoph Klarer.
Tobias Kempe będzie wykonywał rzut rożny.
56'
RheinEnergieStadion. Sędzia Matthias Jollenbeck odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SV Darmstadt 98.
55'
53'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla 1. FC Koln.
Na własnej połowie wykona 1. FC Koln rzut wolny.
52'
Matthias Jollenbeck po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
51'
50'
Matthias Jollenbeck sygnalizuje, że 1. FC Koln wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SV Darmstadt 98.
49'
Matthias Jollenbeck sygnalizuje rzut wolny dla SV Darmstadt 98 na połowie przeciwnika.
48'
Na połowie 1. FC Koln SV Darmstadt 98 wykona rzut wolny.
47'
46'
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Koln na RheinEnergieStadion.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Aaron Seydel (SV Darmstadt 98). Na murawę wchodzi Mathias Honsak (SV Darmstadt 98).
RheinEnergieStadion (Kolonia). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Linton Maina (1. FC Koln), na ławce siada Faride Alidou.
45'
SV Darmstadt 98 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Czy SV Darmstadt 98 wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Matthias Jollenbeck sygnalizuje rzut wolny dla 1. FC Koln na ich własnej połowie.
Sargis Adamyan po niecelnym strzale nie podwyższa dla 1. FC Koln.
44'
Spalony (1. FC Koln).
1. FC Koln ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
43'
Jannik Muller w miejsce cierpiącego na uraz Klaus Gjasula.
42'
Klaus Gjasula (SV Darmstadt 98) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
41'
SV Darmstadt 98 znowu w komplecie. Klaus Gjasula wraca do gry!
1. FC Koln ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
40'
Mecz jest na moment przerwany. Klaus Gjasula (SV Darmstadt 98) odnosi jakąś kontuzję.
38'
37'
Rzut wolny dla 1. FC Koln na ich własnej połowie.
36'
35'
34'
1. FC Koln przed kolejną okazją, ale Sargis Adamyan strzela niecelnie.
33'
31'
30'
Na RheinEnergieStadion Matthias Jollenbeck gwiżdże, Sargis Adamyan na pozycji spalonej.
Z bardzo dobrej pozycji SV Darmstadt 98 ma wyrzut z linii bocznej.
29'
28'
26'
Rzut wolny dla 1. FC Koln na połowie SV Darmstadt 98.
Matthias Jollenbeck przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
23'
Faride Alidou nie może pogodzić się z decyzją sędziego Matthias Jollenbeck, który odgwizdał spalonego.
22'
21'
Na RheinEnergieStadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
20'
18'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Faride Alidou (1. FC Koln) nie strzela bramki.
Prawa róg boiska - czy 1. FC Koln wykorzysta szansę?
14'
Na własnej połowie wykona SV Darmstadt 98 rzut wolny.
13'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla 1. FC Koln!
12'
Rzut rożny dla 1. FC Koln, który wykona Luca Waldschmidt.
11'
1. FC Koln ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
10'
Piłka bezpieczna po tym jak SV Darmstadt 98 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
9'
1. FC Koln zaatakował, ale Luca Waldschmidt na spalonym.
8'
7'
Eric Martel strzela niecelnie.
Matthias Jollenbeck sygnalizuje rzut wolny dla SV Darmstadt 98 na ich własnej połowie.