Benjamin Sesko 42' Lois Openda 85'
90'
Z bardzo dobrej pozycji RB Lipsk ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla RB Lipsk na połowie 1. FC Heidenheim.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny 1. FC Heidenheim. Sędzia spotkania Tobias Welz jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz).
Rzut wolny dla drużyny goście na Voith-Arena.
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Heidenheim na ich własnej połowie.
Tobias Welz sygnalizuje rzut wolny dla RB Lipsk na ich własnej połowie.
Tobias Welz przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla RB Lipsk na Voith-Arena.
Na Voith-Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Lewa róg boiska - czy 1. FC Heidenheim wykorzysta szansę?
Voith-Arena. Arbiter Tobias Welz dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu RB Lipsk.
RB Lipsk atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Daniel Olmo ustępuje miejsca na boisku dla Lukas Klostermann.
Piłka bezpieczna po tym jak RB Lipsk otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RB Lipsk.
RB Lipsk otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla 1. FC Heidenheim.
RB Lipsk ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
W Heidenheim an der Brenz drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
89'
Rzut wolny dla RB Lipsk na ich własnej połowie.
88'
Na Voith-Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
87'
85'
Gol! Lois Openda (RB Lipsk) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 1-2.
1. FC Heidenheim wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RB Lipsk..
84'
1. FC Heidenheim dokonują zmiany w swoim zespole. Frank Schmidt decyduje o tym, że na boisko wchodzi Stefan Schimmer, a na ławce siada Kevin Sessa.
1. FC Heidenheim ma wykop z linii 5. metra.
Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Xaver Schlager (RB Lipsk).
83'
1. FC Heidenheim: żółtka kartka dla Jan Schoppner.
Rzut wolny dla RB Lipsk na połowie 1. FC Heidenheim.
Mamy wykop dla gospodarze w Heidenheim an der Brenz.
82'
David Raum będzie wykonywał rzut rożny.
80'
79'
Wyrzut z linii bocznej dla RB Lipsk na ich własnej połowie.
Zmiana na boisku - wchodzi Elif Elmas (RB Lipsk). Murawę opuszcza Xavi Simons.
Christoph Baumgartner za Benjamin Sesko jako trzeci zmiana u goście.
Marco Kurth dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Amadou Haidara. Na boisko wchodzi Nicolas Seiwald (RB Lipsk).
Rzut wolny z własnej połowy dla 1. FC Heidenheim.
78'
RB Lipsk ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Na połowie 1. FC Heidenheim RB Lipsk wykona rzut wolny.
77'
Rzut rożny dla RB Lipsk, który wykona David Raum.
75'
Czy 1. FC Heidenheim wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
RB Lipsk musi uważać. 1. FC Heidenheim ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
73'
Lewa róg boiska - czy RB Lipsk wykorzysta szansę?
72'
Tobias Welz przyznaje 1. FC Heidenheim wykop z linii 5. metra.
Lois Openda (RB Lipsk) strzela, ale niecelnie.
71'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Benjamin Henrichs. Na boisko wchodzi Mohamed Simakan.
69'
Mamy remis! Nikola Dovedan (1. FC Heidenheim) strzela gola głową. W chwili obecnej wynik spotkania to 1-1.
68'
RB Lipsk w niebezpieczeństwie. 1. FC Heidenheim ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Zmiana w zespole 1. FC Heidenheim. Boisko opuszcza Marvin Pieringer, wchodzi Norman Theuerkauf.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Eren Dinkci (1. FC Heidenheim). Na murawę wchodzi Denis Thomalla (1. FC Heidenheim).
Zmiana. Z boiska schodzi Tim Kleindienst, a wchodzi Nikola Dovedan.
67'
Na Voith-Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Benjamin Sesko po niecelnym strzale nie podwyższa dla RB Lipsk.
Na Voith-Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
66'
Czy 1. FC Heidenheim wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
65'
Tobias Welz sygnalizuje, że 1. FC Heidenheim wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RB Lipsk.
64'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RB Lipsk w Heidenheim an der Brenz.
Xaver Schlager będzie wykonywał rzut rożny.
61'
Benedikt Gimber otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Tobias Welz sygnalizuje rzut wolny dla RB Lipsk na połowie przeciwnika.
60'
Na Voith-Arena do gry w 1. FC Heidenheim powraca Jonas Fohrenbach.
59'
Tobias Welz przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Voith-Arena. Sztab medyczny sprawdza czy Jonas Fohrenbach (1. FC Heidenheim) może grać dalej.
58'
57'
Tobias Welz sygnalizuje rzut wolny dla 1. FC Heidenheim na ich własnej połowie.
RB Lipsk zaatakował, ale Lois Openda na spalonym.
56'
54'
Wykop z linii 5. metra dla RB Lipsk na Voith-Arena.
Tobias Welz przyznaje wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Heidenheim, niebezpiecznie blisko pola karnego RB Lipsk.
Frank Schmidt ściąga z boiska kontuzjowanego Lennard Maloney, za niego wpuszcza Jan Schoppner.
50'
Przerwa w meczu. Xavi Simons doznał urazu.
Kontuzja Lennard Maloney przerywa na chwilę spotkanie na Voith-Arena.
47'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla 1. FC Heidenheim.
46'
Tobias Welz przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
45'
Na własnej połowie wykona RB Lipsk rzut wolny.
Voith-Arena. Sędzia Tobias Welz odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to 1. FC Heidenheim.
W Heidenheim an der Brenz drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
44'
RB Lipsk znów przed szansą, ale tym razem Xaver Schlager nie trafia.
43'
Tobias Welz przyznaje RB Lipsk wykop z linii 5. metra.
1. FC Heidenheim przed kolejną okazją, ale Kevin Sessa strzela niecelnie.
42'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Benjamin Sesko.
38'
Na Voith-Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
37'
Na Voith-Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
36'
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Heidenheim na Voith-Arena.
35'
Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Benjamin Sesko (RB Lipsk).
34'
Jan-Niklas Beste po niecelnym strzale nie podwyższa dla 1. FC Heidenheim.
33'
Żółtą kartkę ogląda Benjamin Henrichs (RB Lipsk).
Tobias Welz sygnalizuje rzut wolny dla 1. FC Heidenheim na połowie przeciwnika.
32'
29'
Nie ma gola dla 1. FC Heidenheim po główce Tim Kleindienst. Piłka wybita.
25'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RB Lipsk.
24'
21'
18'
17'
16'
Rzut wolny dla 1. FC Heidenheim na połowie RB Lipsk.
15'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla 1. FC Heidenheim na połowie RB Lipsk.
14'
RB Lipsk w składzie bez zmian. Castello Lukeba może kontynuować grę!
13'
Castello Lukeba (RB Lipsk) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
12'
11'
Co za okazja! Kevin Sessa (1. FC Heidenheim) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Wykop z linii 5. metra dla 1. FC Heidenheim na Voith-Arena.
8'
Odgwizdany spalony na zawodniku RB Lipsk.
7'
6'
Mamy wykop dla goście w Heidenheim an der Brenz.
Drużyna 1. FC Heidenheim atakuje, podanie do Marvin Pieringer, który jednak nie strzela w światło bramki.
5'
Lois Openda (RB Lipsk) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
4'
1. FC Heidenheim ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
3'
Lois Openda (RB Lipsk) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
1'
Piłka bezpieczna po tym jak 1. FC Heidenheim otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.