Steve Mounie 11' Warmed Omari 48' Martin Satriano 54' Mahdi Camara 66' Lilian Brassier 90'
90'
Stade Rennes ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
Prowadzenie dla zespołu Stade Brestois 29: Lilian Brassier trafia głową i mamy 4-5.
U gospodarze żółtą katkę ogląda Enzo Le Fee.
Rzut wolny z własnej połowy dla Stade Brestois 29.
Jeremie Pignard przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes, niebezpiecznie blisko pola karnego Stade Brestois 29.
Zmiana na boisku - wchodzi Jeremy Le Douaron (Stade Brestois 29). Murawę opuszcza Romain Del Castillo.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na Roazhon Park.
89'
Stade Rennes otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut rożny dla Stade Rennes, który wykona Benjamin Bourigeaud.
88'
Roazhon Park. Sędzia Jeremie Pignard odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Stade Rennes.
87'
Jeremie Pignard przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
86'
Julien Stephan dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Martin Terrier. Na boisko wchodzi Fabian Rieder (Stade Rennes).
Piłka bezpieczna po tym jak Stade Brestois 29 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na połowie Stade Rennes.
83'
Stade Brestois 29 ma wykop z linii 5. metra.
82'
Jeremie Pignard przyznaje Stade Rennes wykop z linii 5. metra.
81'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Stade Rennes.
Stade Brestois 29 atakuje, ale główka Steve Mounie nie trafia do bramki.
80'
Arnaud Kalimuendo (Stade Rennes) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Jeremie Pignard zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
79'
Roazhon Park (Rennes). Stade Rennes doprowadza do wyrównania. Strzelcem bramki na 4-4 jest Martin Terrier.
78'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Stade Rennes blisko pola karnego przeciwników.
77'
Stade Brestois 29 dokonują zmiany w swoim zespole. Eric Roy decyduje o tym, że na boisko wchodzi Kamory Doumbia, a na ławce siada Hugo Magnetti.
76'
Mathias Pereira Lage za Martin Satriano jako drugi zmiana u goście.
75'
Pierre Lees Melou otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Dobra pozycja dla graczy Stade Rennes przy tym rzucie wolnym.
74'
Azor Matusiwa ustępuje miejsca na boisku dla Enzo Le Fee.
Czy Stade Rennes wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
73'
Stade Rennes ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Lewa róg boiska - czy Stade Rennes wykorzysta szansę?
71'
Mamy wykop dla goście w Rennes.
Stade Rennes ma wykop z linii 5. metra.
Roazhon Park (Rennes). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Steve Mounie (Stade Brestois 29).
70'
Zmiana. Z boiska schodzi Mahdi Camara, a wchodzi Jonas Martin.
69'
Na połowie Stade Rennes Stade Brestois 29 wykona rzut wolny.
68'
Arthur Theate zmniejsza straty drużyny gospodarze na 3-4.
66'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Mahdi Camara (Stade Brestois 29). Bieżący rezultat to 2-4.
Stade Rennes musi uważać. Stade Brestois 29 ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
65'
Jeremie Pignard po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
64'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Stade Brestois 29.
63'
62'
Na Roazhon Park uderzał na bramkę Desire Doue z Stade Rennes, bez efektu.
61'
Steve Mounie (Stade Brestois 29) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
60'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla Stade Brestois 29 na połowie przeciwnika.
59'
Amine Gouiri zmienia Baptiste Santamaria na Roazhon Park.
Roazhon Park (Rennes). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Adrien Truffert (Stade Rennes), na ławce siada Jeanuel Belocian.
58'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Stade Rennes w Rennes.
56'
Żółta kartka dla Azor Matusiwa.
Rzut wolny dla drużyny goście na Roazhon Park.
54'
Stade Brestois 29 prowadzi 2-3 dzięki główce Martin Satriano.
53'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
52'
Jeremie Pignard sygnalizuje, że Stade Rennes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Brestois 29.
51'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Martin Terrier (Stade Rennes) nie strzela bramki.
Stade Brestois 29 musi uważać. Stade Rennes ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
49'
Na połowie Stade Brestois 29 Stade Rennes wykona rzut wolny.
Na własnej połowie wykona Stade Rennes rzut wolny.
48'
Stade Brestois 29 zdobywa bramkę po samobójczym trafieniu Warmed Omari.
47'
Na Roazhon Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
45'
Martin Terrier otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Jeremie Pignard ma dziś sporo pracy. Stade Rennes muszą uważać na kartki.
Stade Brestois 29 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
44'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
43'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Stade Brestois 29.
41'
Nie ma gola dla Stade Rennes po główce Martin Terrier. Piłka wybita.
40'
Jeremie Pignard sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes niebezpiecznie blisko bramki Stade Brestois 29.
39'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na Roazhon Park.
Rzut wolny z własnej połowy dla Stade Rennes.
38'
Na Roazhon Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
37'
Na Roazhon Park wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
36'
Wykop z linii 5. metra dla Stade Brestois 29 na Roazhon Park.
Benjamin Bourigeaud po niecelnym strzale nie podwyższa dla Stade Rennes.
34'
Na własnej połowie wykona Stade Brestois 29 rzut wolny.
Stade Brestois 29 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Benjamin Bourigeaud będzie wykonywał rzut rożny.
32'
Rzut wolny dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
30'
Stade Brestois 29 otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
28'
Stade Brestois 29 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Rennes..
27'
Stade Rennes otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
26'
25'
22'
Lewa róg boiska - czy Stade Brestois 29 wykorzysta szansę?
21'
Roazhon Park. Sędzia Jeremie Pignard odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Stade Brestois 29.
19'
18'
16'
Rzut wolny dla Stade Rennes na połowie Stade Brestois 29.
15'
Z bardzo dobrej pozycji Stade Brestois 29 ma wyrzut z linii bocznej.
14'
13'
Ofsajd zawodnika goście.
11'
Steve Mounie redukuje wynik zespołu na 2-1.
10'
Na Roazhon Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
9'
Arnaud Kalimuendo (Stade Rennes) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 2-0.
8'
W Rennes drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
6'
Stade Brestois 29 ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
4'
Arnaud Kalimuendo (Stade Rennes) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 1-0.